Apart

Kariera

 

Najcenniejszym skarbem firmy Apart są jej Pracownicy: uczciwi i ambitni profesjonaliści, dbający o jakość i wrażliwi na piękno. Obecnie firma zatrudnia blisko 2000 Pracowników.

 

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracownicy często wiążą się z nami na wiele lat
  • Jesteśmy liderem branży
  • Proponujemy naszym nowym pracownikom stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy
  • Sukces firmy budujemy poprzez awans wewnętrzny, doceniamy zaangażowanych pracowników
  • Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, dbamy o doskonalenie kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia produktowe

 

Aktualnie poszukujemy:

Jeśli chcesz dołączyć do grona Pracowników Apart, a powyżej nie znalazłeś interesującej Cię oferty pracy, prześlij aplikację otwartą za pomocą jednego z poniższych formularzy. Zostanie ona dodana do bazy i będzie rozpatrzona w przypadku otwarcia procesu rekrutacyjnego na stanowisko zgodne z Twoimi preferencjami.

Przed wysłaniem aplikacji należy uwzględnić lokalizację Centrali Apart - Suchy Las k. Poznania. Salony Apart zlokalizowane są na terenie całego kraju.

Praca w Salonie Apart Praca w Centrali Apart

 

WAŻNA INFORMACJA!
Uprzejmie informujemy, że firma Apart nigdy nie wymagała i nie wymaga w swoich ogłoszeniach o pracę przesłania do celów rekrutacyjnych jakichkolwiek skanów dokumentów osobistych (m.in. dowodu osobistego) od potencjalnych kandydatów. Prosimy o zachowanie ostrożności i nieodpowiadanie na podobne prośby. W korespondencji e-mailowej z kandydatami używamy tylko i wyłącznie domeny apart.pl. Rozpoczęcie współpracy zawsze poprzedzone jest spotkaniem i rozmową rekrutacyjną z kandydatem.


Drukuj    

Powiadom znajomego