Apart

Kolekcje
Beads Collection

Beads Collection

Bogactwo i różnorodność beadsów gwarantują, że każda stworzona przez Ciebie kompozycja będzie jak Ty – całkowicie niepowtarzalna.

zobacz więcej

Koral

Koral

W biżuterii z koralem szlachetnym marki Apart wykorzystywane są najbardziej cenione w jubilerstwie gatunki koralowców. Certyfikowany wzór wyprodukowany został dla Apart w Torre del Greco w południowych Włoszech, najsłynniejszym ośrodku wyrobu biżuterii z koralem na świecie.

zobacz więcej

Lencia

Lencia

Lencia to ceniona na rynku europejskim marka firmy jubilerskiej Zlatarna Celje, którą sygnowane są najwyższej jakości wyroby biżuteryjne o nowoczesnym wzornictwie, wytwarzane z wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

zobacz więcej

Chimento

Chimento

Wyrazista biżuteria, łącząca w sobie najlepsze włoskie rzemieślnicze tradycje z najnowszą technologią. Od 50 lat zachwyca nie tylko mieszkańców Italii, ale także największe gwiazdy światowego formatu.

zobacz więcej

Single

Single

Zakochani zamykają swoje kłódki - Apart otworzył je dla singli. Nowa kolekcja została zaprojektowana właśnie z myślą o nich. Otwarta kłódka to spontaniczność i ciekawość świata.

zobacz więcej

Kids Collection

Kids Collection

Każda kobieta uwielbia podkreślać pięknymi dodatkami swoją osobowość i niepowtarzalny styl. Także te najmłodsze uwielbiają piękną biżuterię!

zobacz więcej

Magic Moments

Magic Moments

Kolekcja opowiadająca w subtelny, biżuteryjny sposób o tym, jak ważne są w życiu wyjątkowe chwile. Zaklęte w niewielkie formy złotych symboli, teraz jeszcze bardziej migotliwe - za sprawą diamentów!

zobacz więcej