Apart

Srebro
Beads Collection

Beads Collection

Bogactwo i różnorodność beadsów gwarantują, że każda stworzona przez Ciebie kompozycja będzie jak Ty – całkowicie niepowtarzalna.

zobacz więcej

Charms - srebro

Charms - srebro

Zabawne, lekkie bransoletki, urokliwie pobrzękują na ręce. Stwórz wyjątkową doczepiając swoje ulubione elementy.

zobacz więcej

Charmsy personalizowane

Charmsy personalizowane

Trzy urocze srebrne charmsy i pełna swoboda personalizacji! Na życzenie zawieszka charms ozdobiona zostanie grawerunkiem o dowolnej treści. Charmsy personalizowane dostępne są wyłącznie w eSklepie.

zobacz więcej

Fun Fun srebro

Fun Fun

Niech weźmie górę dziewczęca strona Twojej natury – wybierz biżuterię z kolekcji Fun Fun! Zachwyć się uroczymi bransoletami z lekkich sznurków, rzemieni i rodowanego srebra.

zobacz więcej

Love Love - srebro

Love Love

Biżuteryjne serduszko – symbol miłości. Ofiarowanie go bliskiej osobie to wspaniały sposób na deklarację głębokiego uczucia. Każdy powód jest dobry, aby powiedzieć „kocham”…

zobacz więcej

This is Your Life – grupy krwi

This is Your Life – grupy krwi

Srebrny symbol grupy krwi nawleczony na delikatny czerwony sznureczek to jedyna w swoim rodzaju osobista ozdoba, podkreślająca wyjątkowość osoby ją noszącej – niezależnie od płci i wieku.

zobacz więcej

Eden - rzemienie i perły

Eden

Eden to biżuteria z duszą, której istotą jest odważny, ale harmonijny mariaż naturalnych materiałów, zwracający uwagę niepowtarzalnym wrażeniem pierwotności.

zobacz więcej

Etno

Etno

Kolekcja nietuzinkowa, a przy tym minimalistyczna. Perfekcyjna mieszanka etnicznej inspiracji ze swoistym urokiem srebra. Nie sposób odmówić jej osobowości...

zobacz więcej

Argento Srebro

Argento

Argento to pochwała srebra i jego urody – jest ono motywem przewodnim tej niezwykle charakterystycznej i efektownej kolekcji.

zobacz więcej

Athomie

Koncepcja stojąca za kolekcją opiera się na poszukiwaniu równowagi – nie tylko między funkcjonalnością i estetyką, ale także miedzy radością płynącą z doświadczania piękna i urokiem szeroko pojętej harmonii.

zobacz więcej

Kolekcja Księżycowa

Księżycowa

Biżuteria przynależąca do innego, magicznego świata. Awangardowo, choć z ukłonem dla dawno minionych dziejów. Niepokornie, ale z nutą nostalgii.

zobacz więcej

Keys Me - srebro

Keys Me - srebro

Biżuteryjny klucz to symbol – znaczenie nadaje mu nosząca go kobieta, a w chwili obdarowania zastępuje nie dwa słowa, a tysiące...

zobacz więcej

Kolekcja Natura

Natura

Biżuteria dla kobiet świadomych, poszukujących nowych inspiracji i ceniących wewnętrzny spokój. Sięgnij po nią i odkryj na nowo jak dobrze być sobą!

zobacz więcej

Zaczarowana

Zaczarowana

Nowa czarująca srebrna kolekcja Apart. Współczesna biżuteria, w której namacalny chłód srebra spotyka się z nieuchwytnym urokiem efektu kociego oka.

zobacz więcej

Kolekcja Lśnienie

Lśnienie

Efektowna kolekcja srebrnej biżuterii z cyrkoniami fascynuje dzięki precyzyjnej, nowatorskiej metodzie oprawy kamieni.

zobacz więcej

Kolorowe Lśnienie

Kolorowe Lśnienie

Gładkie powierzchnie „micro pave” oraz duże, barwne cyrkonie tworzą niezwykle udany, elegancki mariaż. Kolekcja Kolorowe Lśnienie wywodzi się z cieszącej się dużą popularnością i uznaniem kolekcji Lśnienie.

zobacz więcej

Kolekcja Modern

Modern

Misternie splecione srebrne linki połączone z elementami polerowanymi i satynowanymi, a także pięknymi szarymi kryształami, to kwintesencja subtelnego szyku i prostoty.

zobacz więcej

Kolekcja Arte

Arte

Jedyne w swoim rodzaju, ręcznie wykonywane wzory zachwycą przede wszystkim kobiety świadome własnego stylu.

zobacz więcej

Srebro Royal

Royal

Royal to współczesny pomysł na biżuterię w klasycznym, nienagannym stylu. Elegancka i gustowna, a do tego z możliwością personalizacji!

zobacz więcej

Kolekcja Czarno-Biała

Czarno-Biała

Ponadczasowy mariaż czerni z bielą tym razem oczarowuje w oryginalnej kolekcji biżuterii Apart. Nowoczesne, proste formy, minimalizm w najpiękniejszej postaci.

zobacz więcej

Kolekcja Kolory

Kolory

Proste, opływowe kształty kamieni urzekają subtelnością. Pięknie oszlifowane cyrkonie przywodzą na myśl wyrafinowane kamienie szlachetne.

zobacz więcej

Bursztyn

Bursztyn

Bursztyn od wieków przyciąga serca i myśli swym unikalnym blaskiem. Piękne kolory tego kamienia przypominają krystaliczny miód, najlepszy koniak, czy złoto muśnięte duchem czasu.

zobacz więcej

Perły

Perły

Perły od wieków uważane są za symbol elegancji i harmonijnego piękna. Kolekcja Apart zachwyca różnorodnością wzorów i barw.

zobacz więcej

Kids Collection

Kids Collection

Każda kobieta uwielbia podkreślać pięknymi dodatkami swoją osobowość i niepowtarzalny styl. Także te najmłodsze uwielbiają piękną biżuterię!

zobacz więcej