Bransoleta z białego złota z brylantami i elementami ceramiki

Nr wzoru: 179.135
3 690 2 214

Marka: Guy Laroche

Diament

Szlif diamentu: brylant

Liczba diamentów: 10

Łączna masa diamentów: 0,08 ct

Surowiec: Białe złoto

Próba: 750

Materiał dodatkowy: Ceramika

(wymagane, min. 20 znaków)

Wybierz miasto lub salon

Kolczyki z ceramiki i białego złota z brylantami
2 154 3 590

Biżuteria Guy Laroche jest francuską marką rozpoznawalną na całym świecie. Cieszy się uznaniem za wysoką jakość oraz czyste i zmysłowe wzornictwo. Charakterystyczne są dla niej proste geometryczne kształty, uporządkowane linie oraz doskonałe proporcje. Nie sposób jej pomylić z żadną inną marką. Biżuteria ta zaprojektowana została dla nowoczesnych kobiet, ceniących klasykę, lubiących proste, lecz wysublimowane wzory, poszukujących luksusowych produktów w rozsądnych cenach.
Ceramika wykorzystywana w biżuterii Guy Laroche to wyjątkowy materiał opracowany przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Do jej wytworzenia wykorzystano cyrkon, itr i inne sproszkowane tlenki mineralne z pigmentami, które zostały wypalone w ekstremalnie wysokiej temperaturze (ponad 1500 °C). W efekcie otrzymano superwytrzymały materiał o twardość 9 w skali Mohsa (dorównuje szafirom i rubinom, ustępuje tylko diamentom), o bardzo silnym połysku, idealnie gładki w dotyku, hipoalergiczny, wygodny w noszeniu – przyjmuje temperaturę ciała.

Guy Laroche to marka znana na całym świecie od wielu lat. Jej historia sięga 1957 roku, kiedy to powstał dom mody Guy Laroche. W ciągu kilku lat stał się jednym z największych twórców Haute Couture. Wielki rozgłos na całym świecie przyniosły mu perfumy: damski „Fidji” i męski „Drakkar Noir”. Premiera entuzjastycznie odebranej biżuterii Guy Laroche miała miejsce w 2001 roku. Innowacyjna kolekcja Ceramic Line, łącząca ceramikę z diamentami oprawionymi w 18-karatowe białe złoto, zaprezentowana została 8 lat później.

 

Kolczyki z ceramiki i białego złota z brylantami
2 154 3 590