KOLCZYKI DO NOSA

Wśród wielu pięknych kolekcji Apart możemy odnaleźć biżuterię do piercingu. Kobiety stawiające na subtelną ozdobę nosa postawią na złoty kolczyk do nosa. W ofercie można odnaleźć zarówno proste kolczyki do nosa, jak i z haczykiem. Oba warianty kolczyków do piercingu nosa są niezwykle łatwe w założeniu i wygodne w noszeniu. Dodatkowo, kolczyki do nosa marki Apart nie posiadają niklu i są wykonane ze złota wysokiej jakości. Złote kolczyki do nosa z cyrkonami wpisują się w modowe trendy. Wśród nich można odnaleźć kolczyki do piercingu z żółtego i białego złota. Równie zjawiskowe są kolczyki do nosa serce, gwiazdka i księżyc. Stawiając na oryginalną ozdobę płatka nosa, warto postawić na zakręcony kolczyk do nosa z ręką Fatimy.

Dłoń Fatimy jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych amuletów, które mają zapewnić posiadaczowi pomyślność. Chamsa to również powszechnie używana nazwa tego niepowtarzalnego talizmanu.

Bransoletka ręka Fatimy

Złota bransoletka ręka Fatimy będzie szykownym dodatkiem do wielu stylizacji. Subtelna złota bransoletka ręka Fatimy zachwyca delikatnością.

Kolczyki - Dłoń Fatimy

Złote kolczyki dłoń Fatimy na sztyfcie to doskonały upominek dla trendsetterki. Równie interesujące są złote wiszące kolczyki ręce Fatimy. Nastolatkom z kolei do gustu przypadną złote łańcuszkowe kolczyki dłoń Fatimy.

Ręka Fatimy – naszyjnik

Złoty naszyjnik ręka Fatimy doda tajemniczości Twojemu outfitowi. W kolekcji biżuterii Apart znajdziemy także intrygujący złoty naszyjnik ręce Fatimy składający się z kilku talizmanów.

Zawieszka Charms

Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu dla niej, to trafionym wyborem będzie zarówno złota zawieszka z cyrkoniami dłoń Fatimy, jak i złote zawieszki ręka Fatimy na łańcuszek.

Biżuteria dłoń Fatimy dostępna online

Jeśli nie możesz osobiście wręczyć prezentu bliskiej osobie w dniu jej święta wejdź na apart.pl i złóż zamówienie. Pięknie zapakowany upominek dostarczymy w Twoim imieniu na wskazany adres. Paragon osobnym listem otrzymasz Ty. Do przesyłki możemy dołączyć także osobistą dedykację.

Najczęściej szukane