Cechy produktu

Nr wzoru: EL522-1464

Kategoria: Kolczyki

Marka: Elixa

Surowiec Stal szlachetna

Szerokość 52 mm

Długość 65 mm

Opis produktu

Spektakularne kolczyki ze stali szlachetnej, będące wariacją na temat klasycznych kół. W wyjątkowo efektowne dzięki imponującym rozmiarom formy koła, wpisano symbole krzyża w postaci zawieszek. To odważny wzór dla kobiet o rockowej duszy, niepokornych, a jednocześnie świetnie zorientowanych w modowych trendach.   

Kolczyki wykonano ze stali szlachetnej.

 

Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są standardowo pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Darmowy zestaw to dopasowane do wybranego wzoru pudełko oraz dołączona torebka upominkowa. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W salonach Apart do wyczerpania zapasów nadal są dostępne klasyczne, utrzymane w kolorach brązów i odcieni beżu opakowania. Wkrótce zaskoczymy Was nowymi!

elixa-jewellery-package

Kolekcja Elixa

Świeża, oryginalna.
Niezwykle modna.
Zupełnie nowa. Elixa.

Powstanie niniejszej kolekcji jest naturalną konsekwencją wielkiej popularności i uznania, jaką cieszą się modowe zegarki Elixa. Biżuteria Elixa kontynuuje najlepszą tradycję marki - pozostawania w czołówce świeżych, odważnych i nowoczesnych tendencji w designie wysokiej jakości damskich dodatków.

Zobacz także: Zegarki Elixa

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)