Kolczyki

Zarówno złote, jak i srebrne kolczyki stanowią ulubiony dodatek biżuteryjny wielu kobiet. Odpowiednio dobrane kolczyki wspaniale podkreślą urodę oraz rysy twarzy. W wielu kolekcjach Apart dostępne są piękne kolczyki w ponad 5 000 wzorów, w tym także dla dziewczynek w kolekcji dedykowanej najmłodszym. Panie podążające za aktualnymi trendami postawią na popularne od wielu sezonów kolczyki koła. Ten topowy model kolczyków występuje w wielu wariantach: klasyczne złote i srebrne kolczyki koła, kreol, z subtelnymi wiszącymi zawieszkami, cyrkoniami oraz w wersji XXL. Równie często wybierane są przez kobiety długie, wiszące kolczyki z diamentami i cyrkoniami. W ofercie dostępne są zarówno kolczyki łańcuszkowe, jak i kolczyki sztyft. Różnorodność charakteryzują także kolczyki z zapięciem sztyft zatrzaskowym, które pięknie eksponują dekoracyjne detale kolczyka. Wiele ze złotych i srebrnych kolczyków zdobią kolorowe cyrkonie i szkło. Elegantki urzekną wzory pozłacanych i srebrnych kolczyków z bursztynem. Z kolei kolczyki z perłami pokochają zarówno fanki klasyki, jak i nowoczesnego wzornictwa. Wielbicielki błyszczących dodatków postawią na kolczyki z białego i żółtego złota z diamentami. Także złote i srebrne kolczyki o zapięciu angielski i angielskim zatrzaskowym, przykuwają uwagę ponadczasowymi formami. Wśród nich można odnaleźć kolczyki z agatami, szafirami, szmaragdami, rubinami, topazami czy tanzanitami. Zachwycające kolczyki z kamieniami szlachetnymi wyglądają niezwykle zjawiskowo w połączeniu wielu kolorowych kamieni z brylantami. Najchętniej noszone przez Panie kolczyki sztyft zdobią motywy roślinne, zwierzęce, geometryczne czy kwiatowe. Złote, srebrne i pozłacane kolczyki przyjmują formy serca, nieskończoności, gwiazdek, literek, motyli, krzyży, skrzydeł i wiele innych. Bardziej odważne i wyraziste kolczyki ze stali szlachetnej to propozycja marki Elixa. Wśród nich są kolczyki koła i trójkąty. Z kolei domeną Artelioni są nietuzinkowe kolczyki z mosiądzu, stali i brązu zdobione masą perłową, kwarcem i kryształami. Zarówno drobne, delikatne kolczyki, jak i duże kolczyki mogą być noszone do dziennych stylizacji oraz na wielkie wyjścia. Modne propozycje złotych, pozłacanych i srebrnych kolczyków dla dziewczynki można odnaleźć w wielu kolekcjach. Kolczyki kwiatki, biedronki, pszczółki czy aniołki zdobione emalią oczarują niejedną dziewczynkę. Kolczyki stanowią element damskiej biżuterii, która świetnie sprawdzi się na prezent. Podarowane samodzielnie, będą tak samo cieszyć, jak w połączeniu z produktami do kompletu.

PIORUN

Błyskawice rozświetlające niebo wzbudzają w nas jednocześnie zachwyt i strach. Zafascynowani tym atmosferycznym zjawiskiem uczyniliśmy go symbolem siły. Niewątpliwie biżuteria od jubilera Apart z tym motywem podkreśli kobiecą odwagę, determinację i czar.

Bransoletka z piorunem

Motyw błyskawicy można odnaleźć wśród zachwycających bransoletek. Modną propozycją dla nastolatki będzie złota bransoletka na czerwonym sznurku z piorunem i diamentami. Z kolei dla kobiet lubiących rockowe stylizacje jubiler Apart przygotował złotą bransoletkę z piorunem.

Kolczyki piorun

W kolekcji kolczyków z piorunami można zaleźć zarówno kolczyki szarnir, jak i kolczyki sztyft. Złote kolczyki kółka z piorunem i cyrkoniami nadadzą zdecydowanego charakteru codziennemu outfitowi. Równie ciekawe okażą się minimalistyczne złote kolczyki piorun z diamentami.

Naszyjnik i zawieszka piorun

Wśród fascynujących wzorów biżuterii z piorunem znalazły się zarówno naszyjniki, jak i zawieszki. Wyrazistą ozdobą dekoltu będzie złoty naszyjnik piorun z diamentami i agatami. Złoty naszyjnik z piorunem i innymi subtelnymi zawieszkami to urzekający prezent dla przyjaciółki lub siostry. Dla kobiet gustujących w dyskretnej biżuterii trafionym wyborem będzie złota zawieszka z piorunem i cyrkoniami na złotym łańcuszku.

Zawieszka piorun na bransoletkę

Uwielbiana przez kobiety kolekcja Beads daje możliwość dostosowania biżuterii do zmieniających się trendów. Bazę, którą stanowi złota bądź srebrna bransoletka, można uzupełniać różnorodnymi zawieszkami. Wśród szerokiej gamy zawieszek na bransoletkę nie mogło zabraknąć złotej zawieszki piorun z diamentami.

Biżuteria z piorunem zagościła również w kolekcji Charms. Spośród złotych i srebrnych zawieszek na bransoletkę na uwagę zasługują także zawieszki piorun. Zarówno złota zawieszka piorun z diamentami, jak i srebrna zawieszka z piorunem i cyrkoniami będą atrakcyjnym uzupełnieniem posiadanego zestawu.