Cechy produktu

Nr wzoru: EL126-2543

Kategoria: Naszyjniki

Marka: Elixa

Surowiec Stal szlachetna

Materiał dodatkowy Kauczuk

Opis produktu

Szerokość elementu: 90 mm

Przedłużka: 5 cm

Naszyjnik utrzymany w odważnej, wyrazistej stylistyce. Wykonany ze stali szlachetnej i elementów kauczuku wzór łączy skrajności, będąc nowoczesnym dodatkiem biżuteryjnym i jednocześnie odwołując się do form w stylu etno. Naszyjnik łączy się w komplet z bransoletą, a także dostępny jest w srebrnej wersji kolorystycznej.  

Naszyjnik wykonano ze stali szlachetnej oraz elementów z kauczuku.

 

Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są standardowo pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Darmowy zestaw to dopasowane do wybranego wzoru pudełko oraz dołączona torebka upominkowa. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W salonach Apart do wyczerpania zapasów nadal są dostępne klasyczne, utrzymane w kolorach brązów i odcieni beżu opakowania. Wkrótce zaskoczymy Was nowymi!

elixa-jewellery-package

Kolekcja Elixa

Świeża, oryginalna.
Niezwykle modna.
Zupełnie nowa. Elixa.

Powstanie niniejszej kolekcji jest naturalną konsekwencją wielkiej popularności i uznania, jaką cieszą się modowe zegarki Elixa. Biżuteria Elixa kontynuuje najlepszą tradycję marki - pozostawania w czołówce świeżych, odważnych i nowoczesnych tendencji w designie wysokiej jakości damskich dodatków.

Zobacz także: Zegarki Elixa

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)