Symbolem najbardziej romantycznego święta w roku jest oczywiście serduszko. To właśnie ono, wyczarowane ze złota lub srebra, będzie najpiękniejszym upominkiem z okazji nadchodzących Walentynek. Kliknij w wybrane zdjęcie, aby poznać biżuteryjne wzory, które zaprezentowano w kampanii Apart z udziałem Kingi i Staszka z „Top Model”.

Filigranowe, a jednocześnie wymowne formy, zanurzone w subtelnie ciepłych refleksach żółtego złota. Taka biżuteria to doskonały wybór jako walentynkowy podarunek dla ukochanej kobiety, która jest kruchą marzycielką o delikatnym wnętrzu.

Charmsy to kolekcja Apart idealna dla wrażliwej indywidualistki. Wzory bazowe, takie jak naszyjniki, kolczyki i bransoletki dają nieograniczone możliwości tworzenia autorskiej biżuterii, w której dzięki urokliwym zawieszkom można odzwierciedlić siłę uczuć.

Motywy nawiązujące do miłości fantastycznie współgrają w biżuterii z akcentami kolorystycznymi. Biżuteryjny prezent dla bliskiej sercu kobiety może intrygować czernią agatów z kolekcji La Donna lub niezwykle barwną wersją tych cenionych kamieni.

Chłodne ze swej natury srebro zachwycająco prezentuje się w nawiązującej do symboliki uczuć odsłonie. Bardziej wyraziste lub eteryczne serca, a także nieskończoność i motywy na szczęście zdobią naszyjniki, kolczyki i lekkie bransoletki.

Delikatne, fantastycznie wpisujące się w aurę święta zakochanych formy, wypełnione blaskiem nabierają ekspresji. Wyrazistości dodają im skrzące się, regularne kompozycje kunsztownie oprawionych białych cyrkonii.