Cechy produktu

Nr wzoru: 185.107

Kategoria: Pierścionki

Marka: Ititoli

Kamień: Diament

0,31 ct

Szlif diamentu: brylant

Surowiec: Białe złoto rodowane

Próba: 750

Łączna liczba diamentów: 17

Łączna masa diamentów: 0,43 ct

Opis produktu

Ekskluzywny złoty pierścionek z brylantami. Sygnowany przez włoską, dostępną w Apart markę Ititoli pierścionek z 18-karatowego białego złota olśniewa kompozycją kunsztownie oprawionych brylantów. Szczególną uwagę przykuwa opatentowana oprawa największego brylantu, który dzięki lustrzanym, idealnie wypolerowanym powierzchniom wydaje się bardziej okazały i lśniący. Piękny wzór z brylantami będzie wyjątkowy jako pierścionek zaręczynowy lub prezent z okazji ważnej rocznicy. Pierścionek z białego złota z brylantami łączy klasykę z nowoczesnością. 

Pierścionek wykonano z białego złota próby 750 i ozdobiono brylantami o łącznej masie 0,43 ct.

 

Niezależna certyfikacja

W przypadku brylantów o masie powyżej 0,43 ct, jakość diamentu poświadcza zarówno certyfikat Apart, jak i certyfikat niezależnego międzynarodowego laboratorium gemmologicznego: GIA, IGI, HRD. Diamenty Apart są naturalne i pochodzą z obszarów wolnych od konfliktów zbrojnych.


Kolekcja Ititoli

Znakomita włoska marka biżuterii ITITOLI została powołana do życia jako efekt ponad 30 lat doświadczeń Aldo i Giovanniego Ramerinich. Mistrzowie jubilerstwa postanowili je wykorzystać, tworząc swoją manufakturę, specjalizującą się w produkcji niepowtarzalnej i wyjątkowej biżuterii z diamentami. Dostępna w Polsce wyłącznie w ofercie Apart, biżuteria ITITOLI jest wykonana z białego i żółtego 18-karatowego złota i ozdobiona brylantami.

Największą popularnością cieszą się wzory z linii Diamond XL, w której zastosowano innowacyjny, opatentowany sposób oprawy najcenniejszych kamieni, optycznie powiększający diamenty i w pełni wydobywający ich blask. Pierścionki, kolczyki, naszyjniki i bransoletka Diamond XL spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)