Pierścionek z białego złota z brylantami

Nr wzoru: 185.107
11 990

RATY Online z PayU

Rata już od: miesięcznie


Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Marka: Ititoli

Diament 0,31 ct

Szlif diamentu: brylant

Liczba diamentów: 17

Łączna masa diamentów: 0,43 ct

Surowiec: Białe złoto

Próba: 750


Ekskluzywny złoty pierścionek z brylantami. Sygnowany przez włoską, dostępną w Apart markę Ititoli pierścionek z 18-karatowego białego złota olśniewa kompozycją kunsztownie oprawionych brylantów. Szczególną uwagę przykuwa opatentowana oprawa największego brylantu, który dzięki lustrzanym, idealnie wypolerowanym powierzchniom wydaje się bardziej okazały i lśniący. Piękny wzór z brylantami będzie wyjątkowy jako pierścionek zaręczynowy lub prezent z okazji ważnej rocznicy. Pierścionek z białego złota z brylantami łączy klasykę z nowoczesnością. 

Pierścionek wykonano z białego złota próby 750 i ozdobiono brylantami o łącznej masie 0,43 ct.

 

Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Niezależna certyfikacja

W przypadku brylantów o masie powyżej 0,43 ct, jakość diamentu poświadcza zarówno certyfikat Apart, jak i certyfikat niezależnego międzynarodowego laboratorium gemmologicznego: GIA, IGI, HRD. Diamenty Apart są naturalne i pochodzą z obszarów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Ititoli to włoska marka słynąca z wysokiej jakości biżuterii wykonanej z 18-karatowego złota oraz diamentów i innych kamieni szlachetnych. Powstała na początku lat 90. z inicjatywy Aldo i Giovanni Ramerinich, którzy po 30 latach pracy w branży jubilerskiej postanowili wykorzystać cenne doświadczenie by stworzyć nową jakość w projektowaniu biżuterii.

Obecnie marka rozpoznawalna jest na świecie głównie za sprawą opatentowanej kolekcji Diamond XL. Specjalna oprawa, gładko wypolerowana, sprawia, że diament wydaje się wyraźnie okazalszy. Atutem biżuterii z kolekcji Diamond XL jest także wyjątkowa wygoda noszenia i brak ostrych krawędzi czy podatnych niekiedy na zahaczenie krap.