Pierścionek z białego złota z brylantami

Nr wzoru: 185.116
15 990

RATY Online z PayU

Rata już od: miesięcznie


Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Marka: Ititoli

Diament 0,41 ct

Szlif diamentu: brylant

Liczba diamentów: 83

Łączna masa diamentów: 0,82 ct

Surowiec: Białe złoto

Próba: 750


Ekskluzywny pierścionek z białego złota i brylantów. Pochodzący z kolekcji włoskiej marki Ititoli dostępnej w Apart wzór wykonano z 18-karatowego białego złota i ozdobiono kompozycją kunsztownie oprawionych brylantów. Szczególną uwagę przykuwa kamień centralny w opatentowanej oprawie Diamond XL, który dzięki lustrzanym powierzchniom wydaje się optycznie większy i bardziej lśniący. Pierścionek z brylantami będzie idealny jako wyjątkowy pierścionek zaręczynowy lub rocznicowy prezent, doskonały dla koneserki włoskiego designu i klasycznej biżuterii w nowoczesnym wydaniu.  

Pierścionek wykonano z białego złota próby 750 i ozdobiono brylantami o łącznej masie 0,82 ct.

 

Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Ititoli to włoska marka słynąca z wysokiej jakości biżuterii wykonanej z 18-karatowego złota oraz diamentów i innych kamieni szlachetnych. Powstała na początku lat 90. z inicjatywy Aldo i Giovanni Ramerinich, którzy po 30 latach pracy w branży jubilerskiej postanowili wykorzystać cenne doświadczenie by stworzyć nową jakość w projektowaniu biżuterii.

Obecnie marka rozpoznawalna jest na świecie głównie za sprawą opatentowanej kolekcji Diamond XL. Specjalna oprawa, gładko wypolerowana, sprawia, że diament wydaje się wyraźnie okazalszy. Atutem biżuterii z kolekcji Diamond XL jest także wyjątkowa wygoda noszenia i brak ostrych krawędzi czy podatnych niekiedy na zahaczenie krap.