Cechy produktu

Nr wzoru: 105.498

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja Broadway

Kamień: Diament

Surowiec: Białe złoto rodowane

Próba: 375

Łączna liczba diamentów: 14

Łączna masa diamentów: 0,06 ct

Opis produktu

Nasycony diamentowym blaskiem pierścionek z żółtego złota z kolekcji stworzonej jako hołd dla tętniącej życiem nowojorskiej ulicy Broadway. Pierścionek w idealnie zbalansowany sposób łączy klasyczną elegancję diamentów i złota z dynamiką miejskiej energii najsłynniejszej metropolii. Pierścionek wykonano z żółtego złota próby 585 i ozdobiono diamentami o łącznej masie 0,06 ct.

Piękne opakowanie gratis

Kupione na apart.pl produkty są standardowo pakowane w ekologiczne opakowania, które wprowadziliśmy w trosce o ochronę środowiska. Są one estetyczne, a co najważniejsze przyjazne naszej planecie. W eSklepie Apart są dostępne także nowe opakowania w zachwycającej subtelnością tonacji pudrowego różu. Darmowy zestaw to wybrane piękne pudełko oraz dołączona torebka upominkowa.

eco-package

Kolekcja Broadway

Blask wielu diamentów w każdym wzorze kolekcji oszałamia i budzi zachwyt – niczym najdłuższa arteria Manhattanu i jej niezliczone światła. Biżuteria skrzy się i emanuje prawdziwą energią, która wyjątkowo harmonijnie koresponduje z duchem tętniącej życiem metropolii.

Sprawdź dostępność i zarezerwuj w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)