Cechy produktu

Nr wzoru: 109.394

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja Pierścionki zaręczynowe

Kamień: Diament

Czystość / Barwa: SI1/H

0,70 ct

Szlif diamentu: brylant

Łączna liczba diamentów: 1

Surowiec: Żółte i białe złoto

Próba: 585

Opis produktu

Niezależna certyfikacja

W przypadku brylantów o masie powyżej 0,43 ct, jakość diamentu poświadcza zarówno certyfikat Apart, jak i certyfikat niezależnego międzynarodowego laboratorium gemmologicznego: GIA, IGI, HRD. Diamenty Apart są naturalne i pochodzą z obszarów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Wzór dostepny również w wersji z brylantem 0,08 ct, 0,12 ct, 0,17 ct, 0,23 ct, 0,34 ct lub 0,44 ct.

Chwila zaręczyn przypieczętowana diamentowym blaskiem. Zniewalający, nasycony olśniewającym migotaniem projekt pierścionka zaręczynowego o intensywnym, ale klasycznym designie. Klasyczne złoto oraz detale pod postacią krap z białego złota, tworzą spójną koncepcję z imponującym brylantem w roli głównej.  W kolekcji, wzór dostępny jest również z brylantami o masie 0,17 ct, 0,34 ct lub 0,44 ct.

Pierścionek wykonano z żółtego i białego złota o próbie 585 i ozdobiono brylantem o masie 0,70 ct, czystości SI1, barwie H.

 

Piękne opakowanie gratis

Wyroby jubilerskie kupione online na APART.PL wysyłane są wraz z pięknym pudełkiem, zależnym od asortymentu, oraz torebką upominkową – dzięki temu każdy zakup na APART.PL jest od razu kompletnym, gotowym prezentem, nie wymagającym żadnych dodatkowych przygotowań przed jego wręczeniem.

exclusive-gold-package

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)