Pierścionek ze spinelem syntetycznym i cyrkoniami

Nr wzoru: AP122-8234
159

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 48 godzin

30 dni na DARMOWY ZWROT

Marka: Apart

Kolekcja: Kolorowe Lśnienie

Kamień: Cyrkonia, Spinel syntetyczny

Surowiec: Srebro rodowane

Próba: 925


Szerokość w najszerszym miejscu: 14 mm

Efektowny pierścionek ze srebra. Utrzymany w klasycznym stylu wzór połyskuje kunsztownie oprawionymi cyrkoniami, które otaczają spinel w szafirowym odcieniu. Wraz z pasującymi kolczykami i zawieszką, pierścionek tworzy elegancki komplet na wyjątkowe okazje. 

Pierścionek wykonano ze srebra próby 925 i ozdobiono cyrkoniami oraz spinelem syntetycznym.

Gładkie powierzchnie micro setting oraz duże, barwne cyrkonie tworzą niezwykle udany, elegancki mariaż. Kolekcja Kolorowe Lśnienie wywodzi się z cieszącej się dużą popularnością i uznaniem kolekcji Lśnienie.

Metoda micro setting polega na oprawianiu bardzo dużej ilości bardzo małych kamieni blisko siebie w taki sposób, aby lśniły spektakularnym blaskiem – niczym jednorodna powierzchnia. Tą bardzo precyzyjną technologią posługują się wyspecjalizowani złotnicy, którzy przy użyciu mikroskopu oprawiają kamienie z taką dokładnością, że niemalże niewidoczne są granice między nimi. Wysadzona kamieniami powierzchnia wydaje się w dotyku gładka niczym aksamit. Z uwagi na olbrzymią pracochłonność, micro setting stosuje się przede wszystkim w biżuterii z diamentami. Cyrkonie w srebrnej biżuterii Apart, osadzane metodą micro setting, mienią się niczym najszlachetniejsze kamienie.

(wymagane, min. 20 znaków)