Black Week w Apart

Black Week: czas na zakupy

Przewodniki zakupowe 2022-11-21 PRZECZYTASZ W W 2 MINUTY

Poszukując idealnego prezentu dla bliskiej osoby, nierzadko sięgamy po biżuterię. Ciekawą dla niej alternatywą są bony podarunkowe dające możliwość samodzielnego wyboru idealnego upominku. Listopad to czas, kiedy poszukujemy prezentu z okazji najbardziej wyjątkowej w całym roku, a więc Świąt Bożego Narodzenia. Black Week to doskonały moment, by kupić biżuterię i być odpowiednio wcześnie przygotowanym do świąt.

Na początek kilka zasad, o których warto pamiętać:

  • Black Friday najczęściej otwiera Black Week – cały tydzień zakupowych promocji. I obchodzony jest właściwie na całym świecie.
  • Black Week w Apart trwa od 21 do 28 listopada! W tym czasie na klientów czekają wyjątkowe okazje i rabaty sięgające nawet -80%.
  • Pełen promocji Black Week w Polsce i na całym świecie to doskonały czas, żeby wybrać i kupić prezenty świąteczne dla najbliższych. Biżuteria będzie doskonałym wyborem.

Black Week: co to?

Można w skrócie powiedzieć, że Black Week – w Polsce i nie tylko – to swoiste tygodniowe święto zakupów. W tym czasie wiele marek oferuje swoim klientom rabaty zakupowe, zachęcając już do świątecznego zapoznania się z asortymentem. Zresztą takie są początki Black Week…

Początki Black Week to Stany Zjednoczone lat 40-tych poprzedniego stulecia. Wtedy to przyjęto, że słynne Święto Dziękczynienia obchodzone będzie w czwarty czwartek listopada. Przed tym dniem biznes nie miał możliwości reklamowania się. W związku z powyższym niemal od razu po zjedzeniu indyka, w piątek po święcie dziękczynienia, ruszała gorączka świątecznych zakupów. Otwierający ją piątek zyskał nazwę Black Friday – okazał się być najbardziej dochodowym dniem w handlu. Dlaczego Black Friday? Określenie Black Friday ma swoją genezę w fakcie, że sprzedawcy w sklepach zarobione kwoty zapisywali czarnym tuszem. Tego dnia wpłat było tak wiele, że w księgach rachunkowych dominował kolor czarny.

Dziś Black Friday najczęściej otwiera Black Week – cały tydzień zakupowych promocji. I obchodzony jest właściwie na całym świecie. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Świąteczna Kampania Apart 2022

Kiedy? Black Week w Apart 2022

Black Week w Apart trwać będzie od 21 do 28 listopada 2022 roku! W tym czasie na klientów czekają wyjątkowe okazje. Przy zakupie jednego produktu zostaje naliczony rabat w wysokości 10% liczony od ceny regularnej. Przy zakupie dwóch, cena najtańszego produktu zostaje obniżona o 25%. Kupując trzy produkty, naliczone zostanie 50% rabatu na najtańszy z nich. I wreszcie przy zakupie czterech i więcej produktów, cena najtańszego zostaje obniżona poprzez naliczenie rabatu w wysokości 80% ceny regularnej. Promocja Black Week dotyczy wszystkich produktów w cenach regularnych. Produkty przecenione nie są objęte mechanizmem promocji, a rabaty nie łączą się z innymi promocjami. Co więcej jeżeli zamówienie zostanie złożone w dniach 21-28 listopada, promocja obejmie także zamówienia długoterminowe. I wreszcie – zakupów można dokonywać wielokrotnie w czasie trwania akcji, czyli w dniach 21-28.11.2022 r. Skorzystaj z okazji, aby zdobyć świąteczne upominki dla bliskich na apart.pl lub w naszym salonie. 

Do płatności można wykorzystać Kartę Upominkową Apart.

Black Week: promocje

Promocja Black Week dotyczy wszystkich produktów w cenach regularnych. Produkty przecenione nie są objęte mechanizmem promocji. Warto jednak zwrócić uwagę, przy zamawianiu więcej niż czterech produktów, że promocje na Black Week łączą się. Przy zakupie np. sześciu produktów można więc zamówić najpierw cztery, następnie dwa, by skorzystać z okazji. Rabat nalicza się automatycznie i jest widoczny w koszyku. Co więcej, system automatycznie obliczy, który rabat jest korzystniejszy, i takiego rabatu udzieli. Nie można wymienić rabatu na ekwiwalent pieniężny, ani przenieść go na inną osobę.

Ale to jeszcze nie wszystko! Zamówienie obejmuje darmową dostawę, a dodatkowo istnieje możliwość kupowania na raty lub z odroczoną płatnością z PayPo. Jeśli jednak zaistnieje potrzeba zwrotu produktu, można go bez problemu dokonać nawet do 100 dni od dni a zakupu! Wówczas rabat zostanie ponownie przeliczony i uwzględniony przy rozliczeniu.

Szczegóły i regulamin promocji są dostępne na stronach internetowych odpowiednio dla eSklepu oraz dla salonów Apart.

Black Week Apart

Prezent dla…

Black Week w Polsce i na całym świecie to doskonały czas, żeby wybrać i kupić prezenty świąteczne dla najbliższych. Biżuteria będzie doskonałym podarunkiem dla mamy, siostry czy przyjaciółki. W ofercie Apart znajdują się także wzory i modele dla mężczyzn.

Dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby – dorosłej czy dziecka – jest zegarek. Warto zapoznać się z ofertą dostępną w salonach apart i na apart.pl. Wśród modeli dostępnych w sprzedaży są zarówno zegarki klasyczne, jak i smartwatche.

Życzymy udanych przedświątecznych zakupów!

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak nosić zegarek?