Apart

Proszę się zalogować lub założyć konto Apart
Zaloguj się używając adresu e-mail lub numeru zarejestrowanej karty Apart Diamond Club.

Email lub nr karty ADC: 

Hasło:

Nie pamiętam hasła

Podaj adres email, który jest zarejestrowany w Apart

Email:Dane do logowaniaDane podstawowe

Kobieta Mężczyzna


Apart Diamond Club **
   Mam kartę z numerem PIN
Aby skorzystać z rabatu w eSklepie, po utworzeniu konta proszę zarejestrować kartę ADC.
Zostanie ona automatycznie przypisana do Twojego konta Apart.
   Mam kartę bez numeru PIN* Zapoznałem się z regulaminem sklepu internetowego prowadzonego przez E-SKLEP BIŻUTERIA I ZEGARKI Sp. z o.o. S.K.A. oraz informacjami o produktach i akceptuję jego warunki.

* Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie firmy E-SKLEP BIŻUTERIA I ZEGARKI Sp. z o.o. S.K.A. i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz. 883. z późniejszymi zmianami. Dane te będą wykorzystywane w celu ewidencji sprzedaży i kontaktu z nabywcą wyłącznie przez E-SKLEP BIŻUTERIA I ZEGARKI Sp. z o.o. S.K.A.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Apart sp. z o.o. informacji handlowych (w tym Newslettera z aktualną ofertą handlową, informacji o promocjach oraz ofertach specjalnych) za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.) i proszę o ich przesyłanie na podany w formularzu rejestracyjnym adres e-mail. Zgoda może być odwołana lub ograniczona w każdym czasie poprzez złożenie oświadczenia.

*   - pole obowiązkowe
** - aby korzystać z rabatu ADC w eSklepie, wypełnij wszystkie pola dla karty bez numeru PIN lub zarejestruj kartę z PINem.