Profil kandydata

Praca w salonach jubilerskich

Na terenie kraju poszukujemy kandydatów do pracy w systematycznie rozwijającej się sieci ekskluzywnych salonów jubilerskich.

Idealny kandydat to osoba posiadająca doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta, komunikatywna, lubiąca kontakt z ludźmi, wrażliwa na piękno, optymistycznie nastawiona do życia. Cenimy wysoką kulturę osobistą i umiejętność pracy w zespole, jak też chęć doskonalenia swoich kwalifikacji.

Uczciwość, wzajemne zaufanie i lojalność stanowią najcenniejsze wartości i są fundamentem współpracy w naszej organizacji. Z uwagi na system zmianowy, jak również pracę w weekendy, warunkiem koniecznym, jaki muszą spełniać kandydaci jest zakończona edukacja.

Praca w działach produktowych

W siedzibie firmy w Suchym Lesie najliczniejszą grupę stanowią pracownicy działów produktowych (Dział Złota / Srebra / Diamentów / Obrączek / Zegarków). Wielu nowych pracowników swoją przygodę z firmą Apart rozpoczyna właśnie w jednym z wymienionych działów produktowych. W trakcie trzymiesięcznego okresu próbnego nowi pracownicy mają okazję do poznania produktów, procesów i specyfiki pracy. Idealni kandydaci do pracy z produktem to osoby cierpliwe, uczciwe, potrafiące pracować w zespole, posiadające zdolności manualne, w pełni zaangażowane w wykonywanie powierzonych obowiązków.

Praca w działach administracyjnych

W zależności od potrzeb, prowadzimy rekrutacje na stanowiska specjalistyczne w działach administracyjnych, takich jak m.in.: Dział Inwestycyjny, Dział Współpracy z Zagranicą, Dział Kadr i Płac.