O salonach

Apart jest największą siecią salonów jubilerskich w Polsce – obecnie posiadamy blisko 200 salonów.
W każdym z salonów Apart króluje piękno, elegancja i prestiż. Stylowe, przestronne, urządzone ze smakiem – zapraszają, by wyruszyć w podróż po świecie piękna. Usytuowane w starannie dobranych miejscach, najczęściej w eleganckich galeriach handlowych. Fachowi, uprzejmi i zawsze gotowi do pomocy konsultanci sprawiają, że zakupy w salonach Apart są prawdziwą przyjemnością.

Apart Exclusive to najbardziej luksusowe salony Apart w Polsce. Klienci znajdą tu wyłącznie produkty ekskluzywne: biżuterię z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi oraz zegarkowe arcydzieła renomowanych szwajcarskich manufaktur.
Decyzja o wyborze tak ekskluzywnej biżuterii lub zegarków wymaga dyskrecji, czasu i spokoju, dlatego staraliśmy się stworzyć odpowiednią atmosferę w salonie. Kameralny charakter wnętrz oraz ich elegancki wystrój są wymarzonym tłem dla podziwiania i nabywania nietuzinkowych kosztowności.

 

Apart prowadzi sprzedaż wyrobów jubilerskich wyłącznie we własnych salonach sprzedaży, zlokalizowanych w całej Polsce, 
pod marką Apart oraz w sklepie internetowym na www.apart.pl.

Wyłącznie nabycie produktu w salonie Apart lub w sklepie internetowym na www.apart.pl gwarantuje jego autentyczność.

W Czechach pod marką Apart działa pięć salonów w Centrach Handlowych w Pradze: Chodov, Arkády Pankrác, Palladium, Metropole Zličín oraz Nový Smíchov.

Klientów instytucjonalnych i firmy zapraszamy do Działu Sprzedaży Korporacyjnej (B2B).