Aztorin na Mistrzostwach Świata na żużlu

Aztorin na Mistrzostwach Świata na żużlu

2019-10-05

AZTORIN - OFFICIAL WATCH & TIMING PARTNER OF SPEEDWAY GRAND PRIX

Tegoroczny sezon żużlowy zakończył się wielkim zwycięstwem Bartosza Zmarzlika, który został indywidualnym mistrzem świata na żużlu podczas finałowego przystanku cyklu FIM Speedway Grand Prix w Toruniu. Dokonał tego jako trzeci Polak w historii. Aztorin w tym roku to nie tylko oficjalny partner zegarkowy całego cyklu SPG, ale również sponsor Speedway of Nations, jak też oficjalny partner pomiaru czasu. W tym roku po raz pierwszy nowa technologia pozwoliła dokładnie zmierzyć czas poszczególnych okrążeń, które wykonują zawodnicy i określić w ten sposób czas najszybszego okrążenia zwycięskiego zawodnika. Sponsorem tego pomiaru jest właśnie Aztorin, a najlepszy czas osiągnięty podczas konkretnych zawodów cyklu SPG oznaczany jest na specjalnej tablicy z logo marki. Tablica pojawia się za każdym razem na podium, tak by zaprezentować publiczności najlepszy wynik na konkretnych zawodach.

W tym roku, zawodnicy rywalizowali na wyścigach w 10 miejscach na świecie: Warszawa – Stadion Narodowy, Krsko – Słowenia, Praga – Czechy, Hallstavik – Szwecja, Wrocław - Polska, Malilla – Szwecja, Teterow – Niemcy, Vojens – Dania, Cardiff – Anglia i finał ponownie w Polsce, w Toruniu. Etapy Speedway of Nations to Landshut w Niemczech, angielski Manchester i Togliatti w Rosji.

Dla marki Aztorin szczególnym przystankiem żużlowych mistrzowskich rozgrywek były wyścigi w Niemczech (Teterow), gdzie Aztorin został sponsorem tytularnym wydarzenia. Podium Aztorin German FIM Speedway Grand Prix było wielką niespodzianką: wygrał Maciej Janowski, po raz pierwszy w tegorocznym cyklu i to on otrzymał sportowy zegarek Aztorin. Podczas finału mistrzostw w Toruniu, gościem specjalnym był aktor Piotr Stramowski, ambasador Aztorin, który na oczach tysięcy widzów, zgromadzonych na motoarenie Toruń, wręczył zegarek mistrzowi świata, Bartoszowi Zmarzlikowi.

Przed nami kolejny rok żużlowych emocji z marką Aztorin – miłośników czarnego sportu już teraz zapraszamy do śledzenia cyklu Speedway Grand Prix na kanałach społecznościowych Aztorin. Początek już 16 maja 2020 r. na Stadionie Narodowym w Warszawie!