AZTORIN SPORT

A050.G222
Cena od: 740

Zegarek męski

Kolekcja: Sport


Mechanizm: Kwarcowy

Funkcje: wskazówkowy, datownik, sekundnik, funkcja GMT

Rodzaj koperty: Stal w kolorze złota

Wymiary koperty: 43 mm

Szkło: Szafirowe

Pasek/bransoleta: Pasek skórzany

Zapięcie: Zwykłe

Wodoszczelność: 100 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Odzwierciedlają to jej kolekcje, z bogatą i zróżnicowaną gamą atrakcyjnych modeli, które w najlepszym stylu spełnią swą praktyczną, jak i estetyczną funkcję – niezależnie od okoliczności. Zegarki Aztorin stanowią doskonałą ofertę ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Standardem dla wszystkich modeli jest szkło szafirowe, wysokogatunkowa stal szlachetna, niezawodne japońskie mechanizmy Miyota, Seiko, Time Module, a także szwajcarskie Ronda. Kolor w  wybranych modelach nakładany jest przy wykorzystaniu technologii IP. Zwracają uwagę zarówno detale, jak i wzorowe wykończenie, rzadko spotykane w tym segmencie czasomierzy.
Katalog Aztorin dzieli się na cztery kolekcje: Sport, Casual, Classic oraz Sport Limited. Znajdziemy w nich czasomierze na każdą okazję – od tych stworzonych do sportowej aktywności, przez niezobowiązujące modele casualowe, po wzory klasyczne. Niedawno katalog Aztorin wzbogacił jedyny w swoim rodzaju oficjalny zegarek Ekstraklasy, z charakterystycznym logo, wyposażony w zestaw funkcji, które doceni każdy entuzjasta futbolu.
Przedsięwzięcia, w które angażuje się Aztorin, w sposób oczywisty wyrastają z fundamentów marki. Nie brakuje w nich zarówno sportowych emocji na najwyższym poziomie, jak i innych związanych z dynamizmem i pasją inicjatyw.

(wymagane, min. 20 znaków)