BAUME & MERCIER CLIFTON CLUB

M0A10502
11 730

20 x RATY 0% do 10 listopada

Rata już od: miesięcznie


lub zamów telefonicznie
61 89 55 555

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka zamówienia w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Marka: Baume & Mercier

Kolekcja: Clifton


Mechanizm: Automatyczny

Kaliber: ETA 2892-A2

Rezerwa chodu: 42 h

Cechy: zegarek szwajcarski, datownik, wskazówkowy, sekundnik

Rodzaj koperty: Brąz

Wymiary koperty: 42 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Pasek/bransoleta: Pasek kauczukowy

Zapięcie: Zwykłe

Wodoszczelność: 100 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Zegarek w komplecie posiada dodatkowy pasek skórzany.

Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Wykonany z brązu obrotowy bezel z minimalistyczną podziałką minutową osadzono na satynowanej kopercie wykonanej z tego samego surowca. Tak zaprojektowana konstrukcja mierzy 42 mm, wyróżniając się smukłymi, krótkimi uszami oraz drobnymi wypustkami ochraniającymi koronkę. Pod antyrefleksyjnym szkłem szafirowym zegarka Baume & Mercier umieszczono stylową, granatową tarczę. Jej czytelny układ zapewniają wyraźne, luminescencyjne indeksy oraz wskazówki. Niewielkie okienko datownika oraz subtelny detal w postaci logo marki na godz. 12 dopełniają przejrzysty design modelu Clifton Club.

Luksusowy Baume & Mercier dostępny jest na eleganckim, granatowym pasku skórzanym o teksturze płótna żeglarskiego. Do zegarka Clifton Club dołączony jest również dodatkowy pasek z nubuku, w idealnie dobranym, brązowym odcieniu. Zamienne paski umożliwiają błyskawiczną zmianę charakteru zegarka z eleganckiego na bardziej casualowy, sportowy. Za precyzyjny pomiar czasu w szwajcarskim Baume & Mercier odpowiada automatyczny mechanizm ETA 2892-A2, oferujący 42-godzinną rezerwę chodu. Wodoszczelność zegarka Clifton Club do 100 m pozwala na swobodne użytkowanie nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Szwajcarska marka Baume & Mercier udowadnia, że elegancki zegarek wcale nie musi wpisywać się w klasyczne ramy stylistyczne. Zachwycające połączenie nietradycyjnych materiałów oraz odważnej kolorystyki sprawiło, że Clifton Club zyskał miano zegarka uniwersalnego. Innowacyjny system szybkiej wymiany paska pozwala zmienić styl zegarka Baume & Mercier, dopasowując go do uroczystych i nieformalnych wydarzeń dnia codziennego.

O marce

Historia marki Baume & Mercier sięga roku 1830, kiedy to w Les Bois, niewielkiej miejscowości położonej w jurze szwajcarskiej, bracia Louis-Victor i Célestin Baume otworzyli rodzinny zakład. Firma rozwijała się nadzwyczaj dynamicznie, szybko zdobywając renomę twórcy doskonałych czasomierzy z nowatorskimi rozwiązaniami. Konsekwencja w działaniu i wierność pryncypiom szybko przyniosły Frères Baume rynkowy sukces.