BREITLING PREMIER B01 CHRONOGRAPH 42 WHEELS AND WAVES

AB0118A31B1X2
36 670

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka w 14 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Marka: Breitling

Kolekcja: Premier


Chronometr: Tak

Limitacja modelu: 500 szt.

Mechanizm: Automatyczny

Kaliber: Breitling 01

Rezerwa chodu: 70 h

Kamienie łożyskujące: 47

Cechy: zegarek szwajcarski, chronograf, wskazówkowy, mały sekundnik, tachymetr

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 42 mm

Szkło: Szafirowe antyrefleksyjne

Dekiel: Transparentny

Pasek/bransoleta: Pasek skórzany

Zapięcie: Motylkowe

Wodoszczelność: 100 m

Gwarancja producenta: 5 lat


Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Marka Breitling słynie z lotniczych więzi stanowiących fundament szwajcarskiego zakładu. Wiele modeli poświęconych zostało także miłośnikom morskich przygód czy motoryzacji, co dumnie podkreśla sentymentalny zegarek Breitling Premier B01 Chronograph 42 Wheels And Waves. Nazwa modelu nawiązuje do światowego festiwalu Wheels and Waves, którego oficjalnym chronometrażystą jest Breitling. Jednym z wielu wydarzeń festiwalu była prezentacja zegarka, stworzonego specjalnie na tę okazję

Limitowana do 500 sztuk wersja ze stalową kopertą o średnicy 42 mm posiada wyjątkowy detal w postaci tabliczki z grawerem „Breitling Special”, umieszczonej na satynowanym boku koperty. Umieszczona pod antyrefleksyjnym szkłem szafirowym antracytowa tarcza tworzy wyjątkowy kontrast dal złotych wskazówek oraz indeksów. Występujące w układzie bi-compax mała sekunda oraz 30-minutowy licznik chronografu zapowiadają niezawodny mechanizm B01. Czerwone detale na wskazówce centralnej sekundy oraz jej podziałce dodają modelowi Premier Wheels And Waves charakterystycznego wyglądu.

Luksusowa edycja limitowana zegarka Breitling dostępna jest na brązowym pasku z nubuku. Zastosowane w nim zapięcie motylkowe gwarantuje wygodę oraz bezpieczeństwo użytkowania. Szwajcarski chronometr zasila wspomniany mechanizm manufakturowy B01, którego obserwację umożliwia transparentny dekiel. Certyfikowany mechanizm chronografu wyróżnia 70-godzinna rezerwa chodu oraz 5-letnia gwarancja producenta.

W gąszczu wyjątkowych kolekcji marki Breitling, głęboko zakorzenionych w tematyce lotniczej, unikalnego charakteru nabiera linia Premier, której przeznaczenie znacznie różni się od pozostałych. Stworzona by zachwycać i emanować elegancją, jest idealnym wyborem dla miłośników zegarków o stylistyce retro. Prócz fantastycznego designu, na uwagę zasługuję również, to co na pierwszy rzut oka niewidoczne. Manufaktura Breitling z dumą łączy tradycję z nowoczesnością, wyposażając modele Premier w cieszące się ogromną popularnością i niezawodne mechanizmy B01.

O marce

Breitling, wysoko ceniony producent zegarków technicznych, odegrał niegdyś znaczącą rolę w opracowaniu naręcznego chronografu. Firma do dziś jest niekwestionowanym liderem i uznanym specjalistą w udoskonalaniu tej popularnej zegarkowej komplikacji. Léon Breitling, otwierając w 1884 roku swoją pierwszą pracownię w Jurze Szwajcarskiej, postanowił poświęcić się wąskiej i bardzo wymagającej dziedzinie, tj. konstruowaniu chronografów i precyzyjnych przyrządów pomiarowych dla przemysłu, do celów naukowych i chronometrażu sportowego. Dzięki produktom wyróżniającym się najwyższą jakością i ciągłemu poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, marka idealnie wpisała się w potrzeby, jakie pojawiły się wraz z rozkwitem zainteresowania sportem i motoryzacją.