CARTIER PANTHERE DE CARTIER

WSPN0007
Cena od: 22 920
lub zamów telefonicznie
61 89 55 555

Zegarek damski

Marka: Cartier

Kolekcja: Panthere de Cartier


Mechanizm: Kwarcowy

Cechy: zegarek szwajcarski, wskazówkowy

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 27 x 37 mm

Szkło: Szafirowe

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa

Zapięcie: Motylkowe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Kultowy damski zegarek Panthère de Cartier zachwyca klasycznym designem i subtelnymi detalami. Zachowany w eleganckim, srebrnym odcieniu zegarek perfekcyjnie prezentuje się na kobiecym nadgarstku. Ikoniczna prostokątna koperta o wymiarach 27 x 37 mm ozdobiona została charakterystycznymi dla marki Cartier ośmioma śrubkami nawiązującymi do długiej tradycji szwajcarskiego zakładu. Osadzone w niej szkło szafirowe ochrania subtelną, posrebrzaną tarczę. Jej czytelny układ zapewniają duże rzymskie indeksy oraz niebieskie wskazówki.

Jubilerski charakter zegarka akcentuje kunsztownie zdobiona koronka wysadzana syntetycznym spinelem. Model Panthère de Cartier prezentowany jest na stalowej bransolecie zakończonej bezpiecznym zapięciem motylkowym. Zachowanie niewielkich rozmiarów szwajcarskiego zegarka było możliwe za sprawą wykorzystania kwarcowego mechanizmu odpowiedzialnego za precyzyjny pomiar czasu. Damski zegarek Cartier cechuje się wodoszczelnością do 30 metrów, dzięki czemu nie trzeba martwić się o drobne zachlapania na skutek deszczu czy podczas mycia rąk.

Kolekcja Panthère de Cartier gromadzi stylowe modele dla kobiet, które za sprawą elegancji i subtelności pragną pozostać w centrum uwagi. Przepełnione biżuteryjnymi detalami zegarki to kultowe dzieła z lat 80-tych we współczesnych interpretacjach. Ciesząca się ogromną popularnością kolekcja szwajcarskiej marki Cartier za sprawą licznych wariacji kolorystycznych i materiałowych pozwala zaspokoić liczne pragnienia miłośniczek piękna.

O marce

Założona w 1847 roku w Paryżu, firma Cartier należy do najwyżej cenionych i szanowanych Maisons branży dóbr luksusowych na świecie. Zegarki są szczególną chlubą Cartier – to autentyczne, szwajcarskie czasomierze najwyższej klasy. Cartier w zegarmistrzostwie osiągnął swą pozycję pionierskim podejściem. Firma prędko dostrzegła potencjał w zegarkach naręcznych, specjalny model otrzymał sam Alberto Santos-Dumont. Santos to po dziś dzień ikona designu spod znaku Cartier, a także przykład doskonałej harmonii formy i funkcjonalności. Kolejnym słynnym modelem Cartier jest Tank. Przy produkcji swych czasomierzy firma prezentuje prawdziwy kunszt, a do każdego z jej etapów przykłada bezkompromisową staranność.