CARTIER PANTHERE DE CARTIER

W4PN0008
od 42 680
lub zamów telefonicznie
61 89 55 555

Zegarek damski

Marka: Cartier

Kolekcja: Panthere de Cartier


Mechanizm: Kwarcowy

Cechy: zegarek szwajcarski, wskazówkowy

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 27 x 37 mm

Inkrustacja kamieniami: tak

Szkło: Szafirowe

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa

Zapięcie: Motylkowe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Damski zegarek Panthère de Cartier jest wyrazem klasycznego piękna i luksusu. Prezentowany w jednolitym, eleganckim kolorze wyróżnia się na kobiecym nadgarstku za sprawą subtelnych detali. Prostokątną kopertę o szerokości 27 mm i wysokości 37 mm wykonano ze stali oraz ozdobiono 44 brylantami nadając modelowi Panthère jubilerskiego charakteru. Osadzona pod szkłem szafirowym srebrna tarcza, dzięki dużym indeksom rzymskim oraz niebieskim wskazówkom, zapewnia doskonałą czytelność. Dodatkowy szczegół w postaci wysadzanej syntetycznym spinelem koronki czyni zegarek Cartier niezwykle unikatowym.

Luksusowy zegarek dostępny jest na stalowej bransolecie wyposażonej w bezpieczne zapięcie motylkowe. Zachowanie niewielkich rozmiarów szwajcarskiego modelu było możliwe za sprawą wykorzystania kwarcowego mechanizmu odpowiedzialnego za precyzyjny pomiar czasu. Damski zegarek Cartier cechuje się wodoszczelnością do 30 metrów, dzięki czemu nie trzeba martwić się o drobne zachlapania na skutek deszczu czy podczas mycia rąk.

Kolekcja Panthère de Cartier gromadzi stylowe modele dla kobiet, które za sprawą elegancji i subtelności pragną pozostać w centrum uwagi. Przepełnione biżuteryjnymi detalami zegarki to kultowe dzieła z lat 80-tych we współczesnych interpretacjach. Ciesząca się ogromną popularnością kolekcja szwajcarskiej marki Cartier za sprawą licznych wariacji kolorystycznych i materiałowych pozwala zaspokoić liczne pragnienia miłośniczek piękna.

O marce

Założona w 1847 roku w Paryżu, firma Cartier należy do najwyżej cenionych i szanowanych Maisons branży dóbr luksusowych na świecie. Zegarki są szczególną chlubą Cartier – to autentyczne, szwajcarskie czasomierze najwyższej klasy. Cartier w zegarmistrzostwie osiągnął swą pozycję pionierskim podejściem. Firma prędko dostrzegła potencjał w zegarkach naręcznych, specjalny model otrzymał sam Alberto Santos-Dumont. Santos to po dziś dzień ikona designu spod znaku Cartier, a także przykład doskonałej harmonii formy i funkcjonalności. Kolejnym słynnym modelem Cartier jest Tank. Przy produkcji swych czasomierzy firma prezentuje prawdziwy kunszt, a do każdego z jej etapów przykłada bezkompromisową staranność.