CARTIER PASHA DE CARTIER

WSPA0010
27 500

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka zamówienia w 10 dni

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek męski

Marka: Cartier

Kolekcja: Pasha de Cartier


Mechanizm: Automatyczny

Kaliber: 1847 MC

Cechy: zegarek szwajcarski, datownik, wskazówkowy, sekundnik

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 41 mm

Szkło: Szafirowe

Dekiel: Transparentny

Pasek/bransoleta: Pasek skórzany

Zapięcie: Motylkowe

Wodoszczelność: 100 m

Gwarancja producenta: 2 lata


Zegarek dostępny w komplecie z dodatkowym paskiem skórzanym.

Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)

Niewątpliwie czarujący i wyróżniający się awangardą Cartier Pasha stworzono z myślą o poszukujących unikalności kobietach, jak i mężczyznach. Polerowana koperta ze stali przyjmuje łagodny, kolisty kształt o średnicy 41 mm. W jej wnętrzu znajduje się srebrna tarcza wykonana w technice flinqué o minimalistycznym designie. Duże arabskie cyfry oraz towarzyszące im niebieskie wskazówki zapewniają doskonałą czytelność. Podziałka minutowa o nietuzinkowym, kwadratowym kształcie podkreśla unikatowy charakter modelu Pasha de Cartier, pozwalając na dokładny odczyt wskazań. Dodatkowo umieszczono na niej praktyczne okienko daty. Za precyzyjną pracę szwajcarskiego zegarka Cartier odpowiada manufakturowy mechanizm 1847 MC z naciągiem automatycznym, którego pracę podejrzeć można przez transparentny dekiel.

Charakterystyczny detal występujący wyłącznie w kolekcji Pasha dodaje zegarkowi Cartier niepowtarzalności. Jest nim zdobiona syntetycznym spinelem osłona koronki. Wysadzany niebieskim klejnotem element przytwierdzono do koperty delikatnym łańcuszkiem, a po jego odciągnięciu ukazuje się równie kunsztownie wykonana koronka. Luksusowy Cartier de Pasha prezentowany jest na klasycznym pasku skórzanym w kolorze czarnym, odchodzącym od koperty przy pomocy nietuzinkowych uszu. Do kompletu dołączono równie elegancki pasek w odcieniu navy, także zakończony bezpiecznym zapięciem motylkowym. Ich błyskawiczną wymianę w zależności od upodobania umożliwia innowacyjny system QuickSwitch.

O marce

Założona w 1847 roku w Paryżu, firma Cartier należy do najwyżej cenionych i szanowanych Maisons branży dóbr luksusowych na świecie. Zegarki są szczególną chlubą Cartier – to autentyczne, szwajcarskie czasomierze najwyższej klasy. Cartier w zegarmistrzostwie osiągnął swą pozycję pionierskim podejściem. Firma prędko dostrzegła potencjał w zegarkach naręcznych, specjalny model otrzymał sam Alberto Santos-Dumont. Santos to po dziś dzień ikona designu spod znaku Cartier, a także przykład doskonałej harmonii formy i funkcjonalności. Kolejnym słynnym modelem Cartier jest Tank. Przy produkcji swych czasomierzy firma prezentuje prawdziwy kunszt, a do każdego z jej etapów przykłada bezkompromisową staranność.