Opis produktu

Nr wzoru: E063-L197

Zegarek damski

Marka: Elixa

Kolekcja Finesse


Mechanizm: Kwarcowy

Kaliber MIYOTA 1L22

Cechy: wskazówkowy

Rodzaj koperty: Stal

Wymiary koperty: 38 mm

Szkło: Mineralne

Pasek/bransoleta: Bransoleta stalowa

Zapięcie Zwykłe

Wodoszczelność: 30 m

Gwarancja producenta: 2 lata


O marce Elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej.


zegarek E063-L197
white background

Tworząc kobiece dodatki projektanci marki Elixa sięgają po oryginalne rozwiązania. Emanacją takiego podejścia jest zegarek z linii Finesse. Dużą, minimalistyczną kopertę zestawiono z subtelną, półsztywną bransoletą. Uzupełnieniem całości jest stalowa kolorystyka modelu oraz jasna tarcza. Będzie interesującym akcentem zarówno klasycznej, jak i codziennej stylizacji. Dobierz do niego także biżuterię ze srebra lub stali o delikatnych formach. Precyzję wskazań zapewnia wysokiej klasy kwarcowy mechanizm.

bransoleta zegarka E063-L197
zegarek E063-L197 założony na rękę
zegarek E063-L197 założony na rękę
dekiel zegarka E063-L197
zegarek E063-L197
zegarek E063-L197 w pudełku
szkic zegarka E063-L197 z wielkością koperty

O marce

logo elixa

Elixa to marka, która w idealny sposób łączy nowoczesny design z modowymi trendami, tworząc projekty dla kobiet przebojowych, odważnych i ceniących niebanalne dodatki. To spojrzenie marka urzeczywistnia zarówno w projektach biżuterii, jak i zegarków. Z jednej strony to aktualne tendencje, z drugiej twórcy marki składają hołd kobiecości – barwnej, różnorodnej, intrygującej. Wspólny jest dla nich rozpoznawalny design, a także wysoki standard wykonania i jakość materiałów. Zegarki Elixa doskonale spełniają funkcję ozdobną, ale także użytkową. Wszystkie zegarki Elixa wyposażono w japońskie lub szwajcarskie mechanizmy kwarcowe, w zależności od modelu. Także takie detale, jak pokrywanie kolorem charakteryzuje wysoka jakość. Uwagę zwracają także paski – w zależności od wzoru, wykonane są z wysokogatunkowej stali, skóry, satyny lub kauczuku.


Produkty z kolekcji

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również

Zapytaj o produkt

(wymagane, min. 20 znaków)