GARETT SMARTWATCH KIDS LIFE 4G

GK-9848
549

20 x RATY 0%

Rata już od: miesięcznie


lub zamów telefonicznie
61 89 55 555

Dostawa GRATIS   |   Wysyłka zamówienia w 24 godziny

100 dni na DARMOWY ZWROT

Zegarek dziecięcy

Marka: Garett

Kolekcja: Kids


Cechy: smartwatch, datownik, alarm, dotykowy wyświetlacz LCD, podświetlenie tarczy, wskaźnik zużycia baterii

Rodzaj koperty: Tworzywo sztuczne

Wymiary koperty: 45 x 55 mm

Szkło: Plastik

Pasek/bransoleta: Pasek silikonowy

Zapięcie: Zwykłe

Wodoszczelność: IP 67

Gwarancja producenta: 2 lata


Wymiary paska 60/110 mm.

Wbudowany aparat, wykonywanie połączeń telefonicznych, lokalizacja GPS, przycisk SOS, GEOogrodzenie, monitoring głosu, odtworzenie pokonanej trasy, bluetooth, monitorowanie snu, Gniazdo SIM.

Wybierz miasto lub salon

(wymagane, min. 20 znaków)
zegarek dla chłopca
white background

Zależy Ci na bezpieczeństwie dziecka, a jednocześnie chcesz dać mu modny i użyteczny gadżet? Jeśli tak, rozważ zakup wielofunkcyjnego smartwatcha Garett Kids Life. Ogrom opcji, które oferuje zegarek, zainteresuje każdego smyka. Czym zachwyci rodzica? Opiekun w każdej chwili ma możliwość monitorowania tego, co robi jego pociecha. Jednak to nie wszystko! Zobacz, czym jeszcze Cię zaskoczy!

zegarek dla chłopca
white background

Garett Kids Life jest odporny na nawet najgorsze warunki atmosferyczne. Urządzenie cechuje się normą IP67, dzięki czemu wytrzyma krótkotrwałe zanurzenie w wodzie, bez szkody dla któregokolwiek z podzespołów. Nie musisz się martwić nagłą zmianą pogody! Zegarek nie ulegnie również szkodliwemu działaniu pyłu i kurzu, dlatego dziecko może bez przeszkód oddać się swobodnej zabawie np. w piaskownicy.

zegarek dla chłopca
white background

Możesz mieć pewność, że za działanie smartwatcha Garett Kids Life odpowiada oprogramowanie najwyższej klasy. Android to najpopularniejszy mobilny system operacyjny. W wydajny sposób zarządza zasobami urządzenia, dzięki czemu smartwatch działa płynnie. Umożliwia dziecku swobodne korzystanie z wielu aplikacji np. planu lekcji, co jest szczególnie przydatne dla najmłodszych.

zegarek dla chłopca
white background

Za pomocą zegarka dziecięcego Garett Kids Life malec może bez problemu wykonywać i odbierać połączenia głosowe oraz wideo. Urządzenie obsługuje bowiem karty SIM wszystkich sieci, a także dysponuje głośnikiem, mikrofonem oraz wbudowanym aparatem. Możesz zatem w każdej chwili zadzwonić do swojego dziecka i porozmawiać z nim, a także go zobaczyć.

dla chłopca
white background

Smartwatch dziecięcy Garett Kids Life ma 512 MB pamięci operacyjnej RAM. To zasoby w pełni wystarczające do obsługi wszystkich funkcji, oferowanych przez urządzenie. Ma on również aż 4 GB wbudowanej pamięci, która jest zupełnie wystarczająca do pomieszczenia wszystkich aplikacji, a także znacznej liczby zdjęć.

zegarek dla chłopca
white background

Smartwatch Garett Kids Life jest kompatybilny z systemem Android i iOS, dzięki czemu bez problemu sparujesz go ze swoim telefonem. Po zainstalowaniu darmowej aplikacji Garett Tracker zyskacie pełną funkcjonalność - możliwość przesyłania zdjęć, wiadomości głosowych, czy skorzystania z opcji lokalizacji. Będziesz mogła również zdalnie dostosować ustawienia smart zegarka.

white background

Smartwatch dziecięcy Garett Kids Life został wyposażony również w przycisk SOS. Dzięki niemu smyk szybko Cię powiadomi, gdy poczuje się niepewnie. W dowolnym momencie możesz również uruchomić zdalny monitoring dźwięków, aby dyskretnie rozeznać się, co dzieje się w jego otoczeniu. Oczywiście zegarek ma także aparat, dzięki czemu pociecha może wysłać Ci zdjęcie na telefon.

white background

Zegarek zapewnia rodzicom też stały dostęp do lokalizacji urządzenia, dzięki modułom GPS, LBS i WiFi. Rozwiązanie to pozwala na uzyskanie precyzyjnych wyników, więc w każdej chwili możesz sprawdzić, gdzie znajduje się dziecko. Urządzenie zostało zaopatrzone także w GEOogrodzenie, dzięki któremu wyznaczysz bezpieczny obszar do poruszania się dla dziecka. Po jego opuszczeniu otrzymasz powiadomienie w aplikacji.

white background

Możesz wykorzystać smartwatch do monitorowania stanu zdrowia dziecka. Dzięki wbudowanemu termometrowi rozpoznasz rozpoczynającą się infekcję. Zegarek dysponuje też pulsometrem oraz ciśnieniomierzem. Krokomierz z kolei pomoże Ci upewnić się, że dziecko ma zapewnioną codzienną dawkę ruchu, a monitor snu określić jego jakość oraz to, czy smyk przesypia dostateczną liczbę godzin.