Head

HEAD, czołowy producent sprzętu i odzieży sportowej, wkracza na rynek z nowoczesnymi zegarkami sportowymi, smartbandami i smartwatchami. Atrakcyjny design i praktyczne funkcje to nie jedyne zalety modeli z premierowej kolekcji.

HEAD - firma, która wspiera sportowych mistrzów

HEAD to marka, która znana jest każdemu miłośnikowi aktywnego spędzania czasu, zwłaszcza wielbicielom sportów zimowych i tenisa. Od ponad 70 lat firma produkuje wysokiej klasy sprzęt i odzież dla sportowców na każdym poziomie zaawansowania. Produkty HEAD wyróżnia innowacyjne podejście, technologiczna perfekcja i pasja, która pozwala na tworzenie doskonałej jakości akcesoriów dla różnych dyscyplin sportowych.
Najlepsza rekomendacja? Marce HEAD ufają najlepsi. Wśród ambasadorów HEAD znajdują się m.in. Lindsey Vonn - najlepsza narciarka alpejska; Hermann Maier - narciarz i czterokrotny medalista olimpijski czy tenisista Novak Đoković - uznawany za jednego z najwybitniejszych zawodników w historii tej dyscypliny.

Zegarki HEAD — nie tylko do bicia rekordów

Do bogatego portfolio odzieży i akcesoriów sportowych produkowanych pod brandem HEAD dołączyły zegarki. Światło dzienne ujrzała właśnie nowa kolekcja chronografów, smartwatchy i smartbandów dedykowanych miłośnikom aktywnego spędzania czasu.

Premierowa kolekcja zegarków obejmuje ponad 80 modeli utrzymanych w nowoczesnej, sportowej stylistyce. To modele „inspirowane sportem na cześć prawdziwych zwycięstw i niewiarygodnych rekordów” - jak podkreślają jej twórcy. Motywem przewodnim dla tworzenia poszczególnych linii stało się wydarzenie znajdujące się w centrum sportowego świata - igrzyska olimpijskie. Poszczególne linie nazwano na cześć miast-organizatorów. Każda z serii utrzymana jest w odmiennej stylistyce i nawiązuje do tamtych wydarzeń, emocjonujących rekordów i wybitnych sportowców.
W premierowej kolekcji znajdują się m.in. modele poświęcone pierwszym Igrzyskom Olimpijskim w Atenach, jak również igrzyskom w Barcelonie, Tokio, Montrealu, Los Angeles, Seulu czy Londynie.

Nowa kolekcja HEAD — design i funkcjonalność

Kolekcja zegarków HEAD zaskakuje różnorodnością form, wzorów i materiałów. Obok zegarków klasycznych znajdziemy też sportowe chronografy. Idąc z duchem czasu i realizując strategię zrównoważonego rozwoju, firma oferuje modele z mechanizmami solarnymi, a także eksperymentuje z materiałami takimi jak aluminium czy włókno węglowe.

Punktem kulminacyjnym nowej kolekcji są nowoczesne smartwatche: Los Angeles, Moscow i Seoul. Jak przystało na markę sportową, wyposażone zostały w tryb sportowy i fitness, sensory pozwalające na pomiar tętna/ciśnienia krwi, licznik kroków, a także wiele innych funkcji przydatnych na co dzień i przy uprawianiu różnych dyscyplin.

Dzięki specjalnej aplikacji HEAD Watches, która pozwala na połączenie zegarków z popularnymi smartfonami, możemy korzystać z bogatego zestawu opcji i funkcji.

Wszystko to sprawia, że nowa kolekcja prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Połączenie nowoczesnego designu, technologii i funkcjonalności zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.