Apart

Aztorin

Aztorin to marka, która swoją filozofią i wzornictwem doskonale wpisuje się w etos współczesnego mężczyzny. Ma charakter, jest wyrazista, dynamiczna, a przy tym niepozbawiona szyku, naturalnej klasy. Jej istotnym atutem jest jakość.

Odzwierciedlają to jej kolekcje, z bogatą i zróżnico-waną gamą atrakcyjnych modeli, które w najlepszym stylu spełnią swą praktyczną, jak i estetyczną funkcję – niezależnie od okoliczności. Zegarki Aztorin stanowią doskonałą ofertę ze względu na bardzo korzystny stosunek jakości do ceny. Standardem dla wszystkich modeli jest szkło szafirowe, wysokogatunkowa stal szlachetna, niezawodne japońskie mechanizmy Miyota, Seiko lub Time Module. Złocenia w  wybranych modelach wykonane są przy wykorzystaniu technologii IPG. Zwracają uwagę zarówno detale, jak i wzorowe wykończenie, rzadko spotykane w tym segmencie czasomierzy.
Katalog Aztorin dzieli się na cztery kolekcje: Sport, Casual, Classic oraz limitowana Sport Limited Line. Znajdziemy w nich czasomierze na każdą okazję – od tych stworzonych do sportowej aktywności, przez niezobowiązujące modele casualowe, po wzory klasyczne. Niedawno katalog Aztorin wzbogaciła Sport Limited Line – z każdym modelem limitowanym do 500 certyfikowanych sztuk. Limitowane modele wyróżnia: tytanowa koperta i bransoleta, grawerunek z indywidualnym numerem, szkło szafirowe antyrefleksyjne, kolorystyka, dodatkowy pasek kauczukowy oraz atrakcyjne etui z certyfikatem.
Przedsięwzięcia, w które angażuje się Aztorin, w sposób oczywisty wyrastają z fundamentów marki. Nie brakuje w nich zarówno sportowych emocji na najwyższym poziomie, jak i innych związanych z dynamizmem i pasją inicjatyw, także w duchu szczytnych idei. Aztorin zaznaczył już swą obecność podczas głośnych wydarzeń sportowych, jak rokrocznie Wielki Mecz, w którym gwiazdy TVN mierzą się z politykami, a z którego profity przeznaczane są na cele charytatywne, turniej tenisowy ATP Poznań Open (do niedawna Poznań Porsche Open), a także eventy motorowe, jak Gran Turismo czy Volkswagen Castrol Cup. Aztorin sponsoruje transmisje rozgrywek Ekstraklasy. Zegarki Aztorin Diver zasłynęły jako niezawodni towarzysze uczestników i zwycięzców zawodów Ford Kite Cup. W roku 2013 odbyła się Aztorin Expedition, jedyna w swoim rodzaju wyprawa do dziewiczej kameruńskiej dżungli, gdzie zegarki Aztorin miały możliwość wykazania się niezawodnością w niekorzystnych warunkach. Aztorin dumnie wspiera również wydawany co roku kalendarz Dżentelmeni – jedyne w swoim rodzaju wydawnictwo, za którym stoi szlachetny cel.