Cechy produktu

Nr wzoru: 110.154

Kategoria: Pierścionki

Marka: Apart

Kolekcja: Glamour

Kamienie:

  • Diament - Kształt/Szlif: Brylant, 1 szt. o masie 0,45 ct, Czystość / Barwa: SI1 / H,
  • Diament - Kształt/Szlif: Brylant, 58 szt. o łącznej masie 0,28 ct,

Łączna liczba diamentów: 59

Łączna masa diamentów: 0,73 ct

Surowiec: Białe złoto rodowane

Próba: 585

Opis produktu

Ekskluzywny pierścionek z brylantami. Kunsztownie wykonany, skrzący się blaskiem precyzyjnie oprawionych brylantów pierścionek z białego złota zachwyca klasycznym, wysmakowanym stylem. Mniejsze brylanty w pierścionku rozświetlają szynę z białego złota, a kamień centralny we wzorze to brylant o jakości potwierdzonej niezależnym certyfikatem. Wyrafinowany pierścionek z brylantem będzie doskonałym wyborem jako pierścionek zaręczynowy lub prezent na wyjątkową okazję, taką jak szczególna rocznica.   


 

certyfikat

Niezależna certyfikacja

W przypadku brylantów o masie powyżej 0,43 ct, jakość diamentu poświadcza zarówno certyfikat Apart, jak i certyfikat niezależnego międzynarodowego laboratorium gemmologicznego: GIA, IGI, HRD. Diamenty Apart są naturalne i pochodzą z obszarów wolnych od konfliktów zbrojnych.

Piękne opakowanie gratis

Wyroby jubilerskie kupione online na APART.PL wysyłane są wraz z pięknym pudełkiem, zależnym od asortymentu, oraz torebką upominkową – dzięki temu każdy zakup na APART.PL jest od razu kompletnym, gotowym prezentem, nie wymagającym żadnych dodatkowych przygotowań przed jego wręczeniem.

exclusive gold package

Sprawdź dostępność w salonie

Wybierz miasto lub salon

Inni Klienci oglądali również


Pomoc przy zakupie

Zapytaj o produkt

Zapytaj o dostępność produktu

Zapytaj o parametry produktu

(wymagane, min. 20 znaków)