Obrączki play

Więcej niż obrączki

Wybór rozmiaru, grawerunek, pielęgnacja obrączek,
opakowanie z klasą.

więcej

Obrączki to wyjątkowa biżuteria i symbol wiecznej miłości. Należy je odpowiednio wybrać, a potem pielęgnować.

Przybliżamy najważniejsze zagadnienia.

dłonie z obrączkami
background

Rozmiar

Najważniejszym aspektem w trakcie składania zamówienia na obrączki jest dobór odpowiedniego rozmiaru. Ostateczną decyzję podejmuje zawsze Klient, jednakże obsługa salonu odpowiedzialna jest za udzielenie wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące tego zagadnienia.

background

Należy mieć świadomość, że:

latem dłonie mogą być bardziej opuchnięte niż zimą, należy zatem uwzględnić ten fakt dokonując pomiaru (latem obrączka może być nieco ciaśniejsza, zimą luźniejsza)

wysiłek fizyczny również może powodować opuchnięcie palców, bezpieczniej jest nie pobierać miary w takich okolicznościach

pewne choroby oraz różnorodne sytuacje (ciąża, stres) mogą powodować zatrzymanie wody w organiźmie i tym samym okresowe zmiany rozmiaru palca.

obrączka
background

Jeżeli jest taka możliwość, warto przed sporządzeniem zamówienia dokonać pomiaru kilkakrotnie. Na dobór poprawnego rozmiaru ma również wpływ szerokość wybranego modelu.

Zmiana rozmiaru obrączek zależy od cech konstrukcyjnych. Korekta nie jest możliwa we wzorach, które są zdobione kamieniami czy z łączonych metali. Zmiana rozmiaru nie jest reklamacją w rozumieniu obowiązujących przepisów.

obrączka
background

Grawerowanie na życzenie

Gdy obrączki będą już wybrane, można zdecydować się na okolicznościowy grawerunek. Dzięki personalizacji zyskają osobisty charakter. Treścią grawerunku mogą być imiona, miłosne wyznanie, data ślubu lub cokolwiek innego. Jedynym ograniczeniem jest ilość znaków, jaka może się zmieścić na wewnętrznym obwodzie obrączki.
W Apart obrączki platynowe, złote i z palladu grawerowane są gratis.

obrączka
wybór kroju grawerunku
wybór kroju grawerunku
obrączka
background

W czcionce nr 4 pierwsza litera jest zawsze wielka, pozostałe litery są małe.

W czcionkach nr 1, 2, 3 i 5 WSZYSTKIE LITERY SĄ WIELKIE lub Pierwsza wielka, reszta mała.

Nie łączymy różnych czcionek.

Nie grawerujemy rzymskich znaków w czcionce nr 4 (ozdobnej).

obrączka
background

Opakowanie z klasą

Ślubne obrączki Apart umieszczane są w eleganckim pudełku.

obrączki
background

Pielęgnacja obrączek

Obrączki są wykonane z metali szlachetnych, które, mimo specjalnego utwardzania, naturalnie ulegają ścieraniu i zużywaniu. Należy unikać narażania obrączek na kontakt z twardymi powierzchniami czy środkami chemicznymi jak detergenty, proszki, niektóre kosmetyki – także te wykorzystywane podczas sesji pielęgnacyjnych w salonach kosmetycznych, czy substancje używane w trakcie zabiegów medycznych.

background

W przypadku niektórych wzorów np. obrączek rodowanych, satynowanych i z brylantami, zaleca się wyjątkowo uważne przestrzeganie niniejszych zasad, z uwagi na metodę ich wykonania, zastosowane materiały i zdobienia. Dbanie o nią powinno być czymś naturalnym – jak w przypadku uczucia, które przecież symbolizuje. Obrączka, by utrzymać swój blask, wymagać będzie z czasem odświeżenia. Możliwość i sposób dokonania tego zabiegu uzależniona jest od cech konstrukcyjnych modelu.

rozmiar obrączki
background

Odświeżanie obrączek

Każdemu klientowi oferujemy:

trzykrotną bezpłatną usługą odświeżenia obrączek w ciągu 3 lat od daty zakupu - polerowanie, rodowanie, satynowanie lub piaskowanie (z wyłączeniem obrączek srebrnych)

jednorazową bezpłatną usługą w formie zmiany rozmiaru, zależną od cech konstrukcyjnych obrączki, w ciągu 3 lat od daty zakupu (z wyłączeniem obrączek srebrnych)

rozmiar obrączki
background

Komfort zakupu

Obrączki Apart można zamówić i kupić w jednym z blisko 200 salonów, a także na www.apart.pl z wysyłką w cenie. Klientom zapewniamy fachową i profesjonalną obsługę, służymy doświadczeniem oraz wiedzą na temat oferowanych przez nas wyrobów. Wszystko po to, by już sam zakup obrączek był wspaniałym i radosnym doświadczeniem.

salon apart