Komplety

Sortuj wg:
Pokaż
Ilość produktów: 8

Zakup kompletu biżuterii podarowany w pięknym opakowaniu z logo Apart to doskonały pomysł na prezent, który uświetni rocznicę, urodziny, imieniny, a także inne szczególne okazje. Komplety składają się z kolczyków oraz zawieszki. Dodatkowym elementem niektórych kompletów jest także łańcuszek. W kolekcji możemy odnaleźć zarówno złote komplety z diamentami, jak i srebrne komplety z cyrkoniami. Pełne uroku srebrne komplety o świątecznym motywie to piękny prezent pod choinkę, który możemy podarować bliskiej osobie. Wybrane złote i pozłacane komplety, a także połyskujące cyrkoniami srebrne wzory są aktualnie objęte atrakcyjnym rabatem i ich cena jest o 30% niższa od regularnej.

Komplety dla niej

Połyskujący cyrkoniami złoty komplet kolczyków i zawieszki serce warto podarować bliskiej osobie na walentynki. Jako prezent urodzinowy dla nastolatki sprawdzą się minimalistyczne złote komplety gwiazdki, koła oraz skrzydła. W kolekcji odnajdziemy również delikatne złote komplety z diamentami oraz cyrkoniami. Wybrane złote komplety zdobią rubiny, topazy oraz kwarce. Komplety biżuterii Apart zdobione kamieniami szlachetnymi zapakowane w ozdobne pudełeczko prezentowe stanowią piękny prezent dla niej.

Komplety dla babci

Poszukując upominku z myślą o babci, warto wybrać jeden z kompletów od jubilera Apart. Srebrny komplet z cyrkoniami to ponadczasowa biżuteria, której błysk podkreśli kobiecą elegancję. Równie piękne są odsłony złotych kompletów z perłami będące trafnym wyborem na prezent dla babci.

Komplety dla dziewczynki

Wspaniałym podarunkiem dla dziewczynki będzie złoty i srebrny komplet kolczyków i naszyjnika Kids Collection ze zwierzęcym motywem. Podarowany w kolorowym opakowaniu dedykowanym najmłodszym sprawi wiele radości. W kolekcji można dostrzec również złote oraz srebrne komplety medalika z łańcuszkiem oraz krzyżyki. Są one pięknym prezentem, który możemy wręczyć w dniu ważnej uroczystości religijnej – chrztu, pierwszej komunii świętej czy bierzmowania.