BIŻUTERYJNE BESTSELLERY I TRENDY

Biżuteria na szczęście

NA NIEBIE

SYMBOLE MIŁOŚCI

ROŚLINY I OWOCE

MOTYWY GEOMETRYCZNE W BIŻUTERII

MOTYWY ZWIERZĘCE W BIŻUTERII

BIŻUTERIA DLA MAMY I DZIECKA

BIŻUTERIA W KLIMACIE LATA

POZOSTAŁE MOTYWY

Szeroka oferta biżuterii z motywami pozwoli oddać drzemiące w Tobie uczucia i pasje. Biżuteria z motywem to nie tylko modny i elegancki dodatek, ale również nieodłączny element Twojej osobowości. Biżuteryjny upominek z symbolem jest prezentem o wyjątkowej wartości i przesłaniu znanym wyłącznie Wam.

Biżuteria na szczęście

Wyraź swoje największe pasje i uczucia za sprawą biżuterii z motywami. Motywy kryją w sobie wyjątkowe emocje i przesłanie, dlatego tak chętnie kobiety wybierają biżuterię z motywami miłości czy szczęścia. Wybieraj spośród szerokiej oferty szczęśliwych talizmanów. Srebrna bransoletka z motywem koniczynki lub podkowy na szczęście sprawi, że nie opuści cię dobra energia.

Biżuteria ze znakiem zodiaku

Gorący trend modowy to biżuteria ze znakiem zodiaku. Ten oryginalny motyw o wyjątkowym znaczeniu nawiązuje do naszego przeznaczenia zapisanego w gwiazdach. Srebry naszyjnik ze znakiem zodiaku to zwierciadło duszy i absolutny must have w kolekcji każdej kobiety.

Motywy zwierzęce

Liczne wzory biżuterii z motywami zwierzęcymi, jak na przykład biżuteria z kotem czy bransoletka z koniem pozwalają wyrazić Twoją bezgraniczną miłość do zwierząt. Popularna pozostaje nieustannie biżuteria Apart z motywem misia. Bransoletka z motywem misia będzie uroczym dodatkiem codziennych stylizacji dla nastolatki.

Biżuteria z krzyżykiem

Jubiler Apart posiada także szeroką ofertę biżuterii z motywami religijnymi. Złote medaliki i krzyżyki są doskonałym upominkiem z okazji pierwszej Komunii Świętej. Złota zawieszka krzyżyk jest uniwersalnym symbolem o niezwykle silnym znaczeniu.

Motyw miłości w biżuterii Apart

Odkryj biżuterię przedstawiającą romantyczne symbole miłości. Złoty naszyjnik z sercem ozdobiony kolorowymi kamieniami to doskonały prezent dla mamy czy przyjaciółki. Idealnym upominkiem dla zakochanych okaże się biżuteria z motywem kłódki. Zawieszana przez nich na mostach, jest symbolem nierozerwalnej miłości i więzi. Biżuteria z imieniem lub z literką będzie doskonałym prezentem dla ukochanej osoby. Złote zawieszki z literką są bowiem wyrazem miłości i troski.

Modny motyw nieskończoności

Zaskocz przyjaciółkę srebrną bransoletką z motywem nieskończoności – symbolem wiecznej przyjaźni. Wyraź jak ważną jest dla Ciebie osobą wręczając wyjątkowy prezent z dedykacją. Motyw przyjaźni przewija się także w delikatnych wzorach bransoletek z ptakami.

Biżuteria z motywem dzieci

Podaruj biżuterię z okazji narodzin dziecka z uroczymi wzorami biżuterii ze smoczkiem lub ze stópkami. Motyw narodzin w biżuterii pozwala wyrazić ogromną radość z bycia mamą. Srebrna bransoletka ze stópkami z pewnością sprawdzi się jako wymarzony prezent dla mamy.

Biżuteria z motywem podróży

Dla miłośniczek podróżowania Apart przygotował specjalne wzory biżuterii z motywem podróży. Wybierz spośród wielu wzorów złotą bransoletkę samolot lub zawieszkę w kształcie kuli ziemskiej.

Zaprojektuj biżuterię z Charms i Beads

Przeglądaj motywy biżuterii Apart i zainspiruj się do stworzenia własnej biżuteryjnej opowieści z bransoletką Charms lub wybieraj spośród kolorowych zawieszek z kolekcji Beads. Puść wodze fantazji i skomponuj miłosną historię z uroczym zestawem srebrnych zawieszek Beads.

Najczęściej szukane