• 2019-04-17
  Obecność najbliższych, atmosfera radości, wspólne chwile z rodziną - to w życiu cenimy najbardziej. W nowej kampanii Apart Małgorzata Socha wciela się w rolę współczesnej kobiety celebrującej niezwykłe momenty w swoim życiu. Spontaniczna zabawa z dziećmi, beztroskie świętowanie, codzienne drobne przyjemności, a przede wszystkim czas spędzony z mamą – to wszystko zobaczymy w najnowszej kampanii kolekcji Apart Beads Collection.
 • 2019-04-08
  Przewrotny tytuł nie mógł zmylić grona wielbicieli twórczości Ilony Majer i Rafała Michalaka. Najnowsza, zaprezentowana w industrialnej przestrzeni warszawskich Miejskich Zakładów Autobusowych kolekcja duetu, nic wspólnego z ciszą nie miała. Wyrazistemu pokazowi towarzyszyła oczywiście marka Elixa i jej biżuteria.
 • 2019-03-26
  Łukasz Jemioł zaskoczył swoim najnowszym pokazem na wiosnę i lato 2019. Nie tylko prostą i ciekawą scenografią z podwieszonymi elementami w formie wycinanek, zdobiącymi wnętrza warszawskiego budynku DESA Unicum, ale przede wszystkim projektami, które zaprezentował tradycyjnie już z biżuteryjnymi dodatkami marki Apart.
 • 2019-03-06
  Do grona pięknych ambasadorek biżuteryjnej marki Artelioni dołączyła Katarzyna Zielińska. Dwukrotna zdobywczyni Telekamery, aktorka występująca na deskach teatralnych, w popularnych serialach i filmach, piosenkarka oraz uczestniczka najchętniej oglądanych show telewizyjnych, rozpoczęła swoją przygodę w roli ambasadorki Artelioni występując w najnowszej, wiosenno - letniej kampanii marki.
 • 2019-03-02
  To była jubileuszowa, dziesiąta edycja plebiscytu Gwiazd Dobroczynności magazynu „Show” i kolejna, w której przyznawane laureatom statuetki zostały zaprojektowane i wykonane w pracowniach Apart.
 • 2019-02-25
  Po raz dwudziesty drugi wręczono statuetki dla laureatów plebiscytu Telekamery magazynu „Tele Tydzień”. Apart po raz kolejny został sponsorem statuetek tego plebiscytu. Nagrody trafiają do rąk ludzi związanych z małym ekranem: osobowości telewizyjnych, aktorek i aktorów, prezenterów, twórców ulubionych produkcji telewizyjnych.
 • 2019-02-12
  Jubileuszowa, bo dwudziesta finałowa gala prestiżowego plebiscytu „Doskonałość Mody”, organizowanego przez miesięcznik „Twój STYL”, odbyła się w warszawskim Centrum Praskim Koneser.
 • 2019-01-21
  W najnowszej, ślubnej kampanii Apart wystąpiła niezwykła para modeli – zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji programu Top Model Katarzyna Szklarczyk oraz Franciszek Strąkowski uczestnik i jeden z ulubieńców widzów Top Model.