• 2024-04-23
  26 maja jest w Polsce obchodzone niezwykłe i szczególne święto - Dzień Mamy. Z tej okazji marka Apart przygotowała specjalną kampanię, do udziału w której zaprosiła swoją ambasadorkę w Czechach Monikę Bagárovą wraz z Mamą. Ten wyjątkowy duet stworzył przed obiektywem opowieść o wzajemnej czułości i miłości.
 • 2024-03-18
  Jak wraz z nadejściem wiosny jeszcze bardziej podkręcić temperaturę? Zagwarantuje to Apart! Nowa kampania marki powstała w skąpanych w wiosennym słońcu hiszpańskich plenerach, w mieście Altea na wybrzeżu Costa Blanca. To region, który przyciąga tłumy łagodnym klimatem i słoneczną aurą.
 • 2024-03-11
  Tytuł Doskonałość Mody Twojego Stylu 2023 w kategorii Biżuteria luksusowa przyznano ekskluzywnej linii High Jewellery by Apart! To kolejna statuetka w tym konkursie, która dołączyła do kilkunastu już przyznanych marce na przestrzeni wielu lat.
 • 2024-01-15
  Ten moment, w którym serce przyspiesza, uśmiech rozjaśnia twarz, a codzienne troski ustępują miejsca czemuś większemu. Miłość… Choć pielęgnowanie jej jest ważne każdego dnia, to 14 lutego stanowi wyjątkową okazję. Walentynki są bez wątpienia datą niezwykłą. Dniem idealnym, by łączące dwoje kochających się ludzi uczucie podkreślać i celebrować.