• 2019-05-26
  Kolejna edycja rodzinnego spotkania pod patronatem marek AM:PM i Apart stała się przygodą, która na długo zapisze się w pamięci dzieci i rodziców. Goście wydarzenia podziwiali najnowsze kolekcje biżuterii dziecięcej Apart oraz marki zegarków AM:PM, dedykowanej dużym i małym, w której znalazły się m.in. licencjonowane linie Disney, Marvel i Star Wars. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się tegoroczna nowość - linia zegarków z motywem ulubionych superbohaterów świata Marvel.
 • 2019-05-22
  Piotr Stramowski to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych aktorów w Polsce; wielokrotnie występował w hitowych produkcjach filmowych, a z żoną - aktorką Katarzyną Warnke - tworzy jedną z najgorętszych par show-biznesu. Absolwent krakowskiej PWST właśnie wystąpił w zupełnie nowej roli - został Ambasadorem, a jednocześnie gwiazdą najnowszej kampanii marki Aztorin.
 • 2019-05-09
  Za nami Gala Finałowa Superbrands Polska 2019, a wśród uhonorowanych nagrodą podczas XIII edycji tego projektu znalazła się marka Apart, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie po raz kolejny. Obok uznanych marek i firm, ludzi związanych z biznesem oraz marketingiem, statuetki otrzymują również przedstawiciele kultury, a także instytucje z nią związane.
 • 2019-04-17
  Obecność najbliższych, atmosfera radości, wspólne chwile z rodziną - to w życiu cenimy najbardziej. W nowej kampanii Apart Małgorzata Socha wciela się w rolę współczesnej kobiety celebrującej niezwykłe momenty w swoim życiu. Spontaniczna zabawa z dziećmi, beztroskie świętowanie, codzienne drobne przyjemności, a przede wszystkim czas spędzony z mamą – to wszystko zobaczymy w najnowszej kampanii kolekcji Apart Beads Collection.
 • 2019-04-15
  Aby biżuteria odkryła pełnię swojego piękna i różnorodności, niezbędne są dwa elementy - kobieta, która ją założy oraz zachwycająca sceneria. Marka Apart w najnowszej kampanii na lato 2019 prezentuje dwa oblicza kobiety, a uosabiają je Kasia Sokołowska oraz Kasia Szklarczyk na tle najbardziej malowniczych zakątków wyspy Lanzarote.
 • 2019-04-08
  Przewrotny tytuł nie mógł zmylić grona wielbicieli twórczości Ilony Majer i Rafała Michalaka. Najnowsza, zaprezentowana w industrialnej przestrzeni warszawskich Miejskich Zakładów Autobusowych kolekcja duetu, nic wspólnego z ciszą nie miała. Wyrazistemu pokazowi towarzyszyła oczywiście marka Elixa i jej biżuteria.
 • 2019-03-26
  Łukasz Jemioł zaskoczył swoim najnowszym pokazem na wiosnę i lato 2019. Nie tylko prostą i ciekawą scenografią z podwieszonymi elementami w formie wycinanek, zdobiącymi wnętrza warszawskiego budynku DESA Unicum, ale przede wszystkim projektami, które zaprezentował tradycyjnie już z biżuteryjnymi dodatkami marki Apart.
 • 2019-03-08
  Jedyny w Polsce autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką cykl halowych zawodów konnych Cavaliada Tour 2018/2019 to cztery lokalizacje - Poznań, Lublin, Kraków i Warszawa. Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele od lat wspiera najbardziej prestiżowe wydarzenia, także sportowe - i ponownie partnerowała temu cyklowi.
 • 2019-03-06
  Do grona pięknych ambasadorek biżuteryjnej marki Artelioni dołączyła Katarzyna Zielińska. Dwukrotna zdobywczyni Telekamery, aktorka występująca na deskach teatralnych, w popularnych serialach i filmach, piosenkarka oraz uczestniczka najchętniej oglądanych show telewizyjnych, rozpoczęła swoją przygodę w roli ambasadorki Artelioni występując w najnowszej, wiosenno - letniej kampanii marki.
 • 2019-03-02
  To była jubileuszowa, dziesiąta edycja plebiscytu Gwiazd Dobroczynności magazynu „Show” i kolejna, w której przyznawane laureatom statuetki zostały zaprojektowane i wykonane w pracowniach Apart.
 • 2019-02-25
  Po raz dwudziesty drugi wręczono statuetki dla laureatów plebiscytu Telekamery magazynu „Tele Tydzień”. Apart po raz kolejny został sponsorem statuetek tego plebiscytu. Nagrody trafiają do rąk ludzi związanych z małym ekranem: osobowości telewizyjnych, aktorek i aktorów, prezenterów, twórców ulubionych produkcji telewizyjnych.
 • 2019-02-12
  Jubileuszowa, bo dwudziesta finałowa gala prestiżowego plebiscytu „Doskonałość Mody”, organizowanego przez miesięcznik „Twój STYL”, odbyła się w warszawskim Centrum Praskim Koneser.
 • 2019-01-21
  W najnowszej, ślubnej kampanii Apart wystąpiła niezwykła para modeli – zwyciężczyni ubiegłorocznej edycji programu Top Model Katarzyna Szklarczyk oraz Franciszek Strąkowski uczestnik i jeden z ulubieńców widzów Top Model.