• 2022-05-07
  To prawdziwa przyjemność być częścią święta kina wybitnych twórców, którzy z odwagą kreują filmy na własnych zasadach, nie ulegając presji czy sugestiom innych.
 • 2022-03-15
  Puchar Świata w Skokach Narciarskich to cykl zawodów, który co roku elektryzuje rzesze fanów tego sportu zimowego. Rywalizacja odbywa się na najbardziej znanych skoczniach w kilku krajach, a marka szwajcarskich zegarków Bergstern była oficjalnym partnerem aż sześciu konkursów.
 • 2022-03-09
  U progu wiosny debiutuje najnowsza kampania marki Apart, która jest zapowiedzią biżuteryjnych trendów na tę porę roku. Julia Wieniawa prezentuje dodatki w których dominują symbole, kolory, a także klasyka w modnym wydaniu. Sesja zrealizowana została w malowniczej Barcelonie i to właśnie energia miasta i rozkwitającej do życia natury były inspiracją i tłem do stworzenia kampanijnych kadrów.
 • 2022-02-25
  Marka szwajcarskich zegarków Albert Riele po raz kolejny towarzyszyła w roli partnera cyklowi prestiżowych halowych zawodów jeździeckich Cavaliada Tour. Gospodarzami kolejnych odsłon rywalizacji były cztery miasta - Warszawa, Poznań, Sopot i Kraków.
 • 2022-01-12
  Do udziału w najnowszej, zrealizowanej z okazji Walentynek kampanii, marka Apart zaprosiła uczestników jubileuszowej, 10 edycji programu „Top Model”. Apart jest partnerem show od jego pierwszej odsłony. W kampanii udział wzięła zwyciężczyni ostatniego sezonu programu Dominika Wysocka w duecie z jego uczestnikiem Mikołajem Krawieckim.