Jak powstaje
Jak powstaje

UHONOROWANIE WAŻNYCH OSÓB


Docenienie i uhonorowanie ważnych dla nas osób pozostaje w pamięci na zawsze. Często mały gest potrafi zdziałać cuda, zarówno wewnątrz organizacji, jak i wśród partnerów biznesowych. Szerokie spektrum możliwości pozwoli na wybór odpowiedniego produktu dostosowanego do rangi osób, które chcemy obdarować.

Jak powstaje

DOCENIENIE PRZYWIĄZANIA DO FIRMY


Biżuteria i zegarki są jednymi z najbardziej osobistych przedmiotów. Podarowanie prestiżowego produktu z logo firmy świadczy o dostrzeżeniu wyjątkowej relacji łączącej pracownika lub partnera biznesowego z marką.

Jak powstaje

WYRÓŻNIENIE POPRZEZ WRĘCZENIE NAGRÓD


W każdym biznesie, niezależnie od branży, polegamy na wzajemnych relacjach. Aby je pielęgnować warto wspólnie celebrować ważne momenty. Doskonale do tego nadają się unikalne produkty z oferty Apart.

Jak powstaje

MOTYWOWANIE DO OSIĄGNIĘCIA LEPSZYCH WYNIKÓW


Zarządzając zespołami w organizacjach doskonale wiemy, że same bodźce finansowe już nie wystarczają. Pracownicy oczekują czegoś więcej, czegoś co pozwoli im poczuć się wyróżnionym za osiągnięte wyniki i zrealizowane cele. Pomagamy firmom dobrać idealny produkt, który będzie przyjemną nagrodą. Dowiedziono, że ten rodzaj motywacji skutkuje większym zaangażowaniem pracowników.

Jak powstaje

ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY U DYSTRYBUTORÓW


Doskonale rozumiemy w jaki sposób działają sieci dystrybucji i jak ważnym ogniwem w handlu jest dystrybutor. Często od niego zależy czy nasz produkt odniesie sprzedażowy sukces czy nie. Wykorzystując ogromne doświadczenie we współpracy z wieloma firmami, wspólnie opracowujemy system motywacyjny dla dystrybutorów wielu branż w oparciu o produkty Apart.

Jak powstaje

ZWIĘKSZENIE SPRZEDAŻY U KLIENTÓW OSTATECZNYCH


Na bardzo konkurencyjnym rynku B2C wyróżnienie samym, często doskonałym produktem, już nie wystarczy. Klient ostateczny, jeśli nie jest przywiązany do marki, często kieruje się racjonalnym wyborem – gdzie może zyskać więcej. Z doświadczenia wiemy, że tworząc system zachęt w oparciu o nasze produkty, sprzedaż u naszych klientów wzrasta.

Jak powstaje

BUDOWANIE WIZERUNKU MARKI I DZIAŁANIA PR


Ważnym elementem budowy wizerunku marki są zaskakujące i spójne realizacje. Na pewno wspólne działania z Apart pomogą w pozycjonowaniu innych marek na rynku, niezależnie od grupy docelowej do której chcemy trafić: partnerzy biznesowi, dostawcy, odbiorcy, dziennikarze, influencerzy, pracownicy...

Jak powstaje

UATRAKCYJNIENIE PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO I KONKURSÓW


O zaletach programów lojalnościowych napisano już wiele. Chcemy zwrócić uwagę, iż doskonałym ich uatrakcyjnieniem będą produkty sygnowane logo Apart. Jest to najwyżej oceniana i najczęściej nagradzana przez klientów w plebiscytach konsumenckich marka jubilerska w Polsce.