RELIGIJNA SYMBOLIKA

Niezwykle ważną i ugruntowaną w polskiej kulturze uroczystością jest chrzest święty. Wiąże się on zarówno z przeżyciem mistycznym, jak potrzebą bliskości z rodziną dziecka, które dostąpiło sakramentu. Dobry zwyczaj nakazuje gościom obdarowanie nowego członka społeczności prezentem dedykowanym tej wzniosłej chwili. Doskonałym wyborem na prezent na chrzciny będzie jedna z propozycji od Apart. W zależności od roli goście mają różne możliwości wyboru prezentu z okazji chrztu.

Stylowa pamiątka Chrztu Świętego

Puzderko

Puzderko

Piękny i stylowy prezent na chrzest dla dziewczynki. Ponadczasowe puzderko przypomni o tym ważnym momencie dzięki umieszczonym w jego wnętrzu zdjęciom

Sprawdź

Pomysł na oryginalny prezent

Chwila warta zapamiętania

Grawerunek

Grawerunek

Dodane do upominku z okazji chrztu wygrawerowane imię dziecka i data przyjęcia przez nie sakramentu sprawiają, że zyskuje on niepowtarzalny charakter

Sprawdź
Grawerunek

Biżuteria dla dzieci - Kids Collection

Pełen uroku biżuteryjny upominek dla każdej dziewczynki

Prezent z dedykacją

Karta podarunkowa

Osobista dedykacja

Chrzest to bardzo ważna chwila zarówno dla dziecka, jak i jego najbliższych. Nie zawsze można wziąć udział w tej uroczystości, ale można podarować prezent, kupując go online. Korzystając z opcji „wysyłka jako upominek”, obdarowujący może do wybranej biżuteryjnej pamiątki dodać specjalną kartkę z osobiście zredagowanym tekstem

Sprawdź
Karta podarunkowaMedaliki i krzyżyki z łańcuszkiem

Idealny prezent zarówno od matki chrzestnej, jak i ojca chrzestnego dla dziewczynki to złoty medalik z aniołkiem lub Matką Boską wraz z łańcuszkiem. Spośród bogactwa wzorów możemy dostrzec złote medaliki z diamentami, które przykuwają wzrok. Medaliki mają także różne kształty – serce, owal czy profil sylwetki Matki Boskiej Modlącej się – to wspaniały podarunek dla chrześnicy.

Doskonałą pamiątką chrztu świętego dla chłopca od matki chrzestnej i ojca chrzestnego będzie złoty lub srebrny medalik z Matką Boską Szkaplerzną powszechnie zwany Szkaplerzem lub z wizerunkiem Jezusa Chrystusa. Zarówno krzyżyk papieski, jak i krzyżyk z pasyjką także będą miłym podarunkiem dla chrześniaka. Do kompletu można dobrać w zależności od kruszcu medalika lub krzyżyka srebrny lub złoty łańcuszek o splocie pancerka, kostka lub ankier.

Łyżeczki na chrzest, srebrne grzechotki i złote smoczki

Rodzice chrzestni mogą ofiarować inny, podyktowany także dobrym zwyczajem, upominek z okazji chrztu. Może nim być złoty lub srebrny smoczek, grzechotka czy łyżeczka. Taki prezent z dodatkowo wygrawerowaną sentencją lub datą będzie trwałą pamiątką chrztu świętego dla dziewczynki i chłopca.

Biżuteria na prezent z okazji chrztu

Prezent od babci na chrzest dla dziewczynki jest zazwyczaj wyszukany i stanie się pamiątką rodową. Srebrna zawieszka – puzderko na łańcuszek to bardzo osobisty podarunek. W tej wyjątkowej kolekcji znajdziemy złote zawieszki puzderka, puzderka z żółtego lub białego złota z diamentami, które z łańcuszkiem stworzą niepowtarzalny komplet. Zawieszki mają różne kształty – serce, owal i koło. Poprzez umieszczenie zdjęcia wewnątrz puzderka i grawerunku na odwrocie, wręczymy coś bardzo osobistego.

Apart przygotował także na tę okoliczność setki wzorów złotych i srebrnych kolczyków, zawieszek i bransoletek, które będą doskonałym prezentem na chrzciny dla dziewczynki. Znajdziemy je zarówno w biżuteryjnej linii Kids Collection, jak i Disney by Apart. Z myślą o przyszłości możemy wybierać spośród złotych kolczyków i zawieszek z diamentami lub cyrkoniami. W ramach kolekcji są także wesołe motywy, które ucieszą tak samo dziecko, jak i mamę, stając się pierwszą biżuterią dziewczynki. Zachwycające są wzory opatrzone wizerunkiem Myszki Minnie, Elzy, uroczych zwierzątek czy pięknych kwiatków. Srebrne kolczyki z barwną emalią, mieniące się kamyczkami złote zawieszki i urokliwe złote i srebrne bransoletki to idealny prezent na chrzest.

Inspirację na prezent z okazji chrztu świętego znajdziesz na naszej stronie Okazje - Chrzest i zamówisz z dostawą do domu. Dla większości produktów termin realizacji to 48 godzin. Zamówioną biżuterię zapakujemy w piękne opakowanie i dostarczymy kurierem pod wskazany adres. Na życzenie możemy dołączyć osobistą dedykację, której treść zostanie zawarta w zamówieniu.

Najczęściej szukane