BIŻUTERIA DLA
DZIECI

W ciągu roku jest wiele okazji, żeby obdarować naszych milusińskich stosownym upominkiem. U jubilera Apart znajdziesz prezent zarówno dla dziewczynki w każdym wieku, jak i dla chłopca.

BIŻUTERYJNE PREZENTY DLA DZIECI w różnych przedziałach cenowych

PREZENT DLA DZIECKA

Wybierając prezent dla dziecka warto zastanowić się nad zakupem czegoś, co będzie cieszyło dłużej. Stworzone z myślą o najmłodszych kolekcje Apart to niewyczerpane źródło inspiracji, w których bardzo łatwo można znaleźć atrakcyjne upominki dla dzieci. Prezenty dla dziewczynki to zarówno kolekcja biżuterii z delikatnymi wzorami, jak i zegarki. Dla chłopców w różnym wieku idealny będzie zegarek z jednej z linii dla dzieci i młodzieży.

Kolczyki dla dziewczynki

Kolczyki dla dzieci

Dziewczynki w różnym wieku chętnie noszą kolczyki. Kolekcja Apart Kids to kilkaset propozycji dla młodszych dzieci - wśród nich są srebrne i złote kolczyki dla dziewczynki. Wyróżniają się one niesamowitą różnorodnością kształtów. Dziewczęce kolczyki sztyfty oraz z innymi typami zapięć są zainspirowane światem roślin i zwierząt, ozdobione diamentami, cyrkoniami lub kolorową emalią. Do ulubionych motywów, zdobiących kolczyki dla dziewczynki należą kotki, motylki, serca oraz kwiatki. Do świata animacji odwołują się z kolei srebrne kolczyki dla dziewczynek oraz nastolatek z kolekcji Disney by Apart.

Srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki

Wśród srebrnych kolczyków dla dzieci nie brakuje wzorów w kształcie apetycznych ananasów czy smakołyków, które uwielbiają najmłodsi.

Złote kolczyki

Złote kolczyki

Idealne jako pierwsze złote kolczyki dla dziewczynki, które powinny być delikatne, urokliwe i komfortowe w użytkowaniu.

Kolczyki z diamentami

Kolczyki z diamentami

Doskonały wybór jako prezent. Dziewczęce kolczyki z diamentami to połączenie szlachetnego blasku i filigranowych form.

Bransoletki dla dzieci

Naszyjniki i zawieszki dla dziewczynki

Naszyjniki i zawieszki

Delikatny naszyjnik to biżuteria bardzo lubiana przez starsze dziewczynki. Decydując się na prezent dla dziewczynki można postawić na jeden z gotowych złotych lub srebrnych naszyjników albo stworzyć go łącząc wybraną zawieszkę z krótkim łańcuszkiem o dowolnym splocie. Do wielu zawieszek są dostępne pasujące kolczyki.

Nawet jak jesteśmy już dorośli to z sentymentem spoglądamy na ekran, na którym dzieci oglądają dobrze nam znane animacje czy filmy. Niektóre pamiętamy z dzieciństwa, inne z kolei poznaliśmy niedawno. Każda z bajkowych czy komiksowych postaci na swój sposób jest nam bliska. Aby utrwalić te dobre emocje przygotowaliśmy linię biżuterii Disney by Apart oraz kolekcje zegarków zainspirowanych bohaterami gwiezdnej sagi Star Wars, superbohaterami Marvela i postaciami z filmów Disneya.

Naszyjniki i zawieszki

Zegarki dla dzieci - zawsze trafiony prezent dla dziecka

Biżuteria dla dzieci - motywy i kolekcje

Karta podarunkowa Apart

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Dzieci chcą być samodzielne. Podaruj kartę podarunkową Apart o wybranym nominale i pozostaw im wolność wyboru prezentu, o którym marzą.

Prezent z dedykacją

OSOBISTA DEDYKACJA

OSOBISTA DEDYKACJA

Chcesz przesłać prezent dziecku? Skorzystaj na apart.pl z opcji „Wysyłka jako upominek” z możliwością osobistej redakcji treści bileciku. Dołączymy go do wybranego przez Ciebie podarunku i prześlemy do małego adresata. Niespodzianka gwarantowana!

Biżuteria wybrana dla Ciebie