PREZENTY DLA
DZIECI

Jest tak wiele okazji w roku, żeby obdarować naszych milusińskich wyjątkowym upominkiem.

BIŻUTERIA DLA DZIECI w różnych przedziałach cenowych

PREZENT NA DZIEŃ DZIECKA

Wybierając prezent dla dziecka warto zastanowić się nad zakupem czegoś, co będzie cieszyło dłużej. Stworzone z myślą o najmłodszych kolekcje Apart to niewyczerpane źródło inspiracji, w których bardzo łatwo można znaleźć atrakcyjne upominki dla dzieci. Prezenty dla dziewczynki to zarówno kolekcja biżuterii z delikatnymi wzorami, jak i zegarki. Dla chłopców w różnym wieku idealny będzie zegarek z jednej z linii dla dzieci i młodzieży.

Kolczyki dla dziewczynki

Kolczyki dla dzieci

Dziewczynki w różnym wieku chętnie noszą kolczyki. Kolekcja Apart Kids to kilkaset propozycji dla młodszych dzieci - wśród nich są srebrne i złote kolczyki dla dziewczynki. Wyróżniają się one niesamowitą różnorodnością kształtów. Dziewczęce kolczyki sztyfty oraz z innymi typami zapięć są zainspirowane światem roślin i zwierząt, ozdobione diamentami, cyrkoniami lub kolorową emalią. Do ulubionych motywów, zdobiących kolczyki dla dziewczynki należą kotki, motylki, serca oraz kwiatki. Do świata animacji odwołują się z kolei srebrne kolczyki dla dziewczynek oraz nastolatek z kolekcji Disney by Apart.

Srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki

Wśród srebrnych kolczyków dla dzieci nie brakuje wzorów w kształcie apetycznych ananasów czy smakołyków, które uwielbiają najmłodsi.

Złote kolczyki

Złote kolczyki

Idealne jako pierwsze złote kolczyki dla dziewczynki, które powinny być delikatne, urokliwe i komfortowe w użytkowaniu.

Kolczyki z diamentami

Kolczyki z diamentami

Doskonały wybór jako prezent. Dziewczęce kolczyki z diamentami to połączenie szlachetnego blasku i filigranowych form.

Bransoletki dla dzieci

Naszyjniki i zawieszki dla dziewczynki

Naszyjniki i zawieszki

Delikatny naszyjnik to biżuteria bardzo lubiana przez starsze dziewczynki. Decydując się na prezent dla dziewczynki można postawić na jeden z gotowych złotych lub srebrnych naszyjników albo stworzyć go łącząc wybraną zawieszkę z krótkim łańcuszkiem o dowolnym splocie. Do wielu zawieszek są dostępne pasujące kolczyki.

POSTACI Z FILMÓW I BAJEK

Nawet jak jesteśmy już dorośli to z sentymentem spoglądamy na ekran, na którym dzieci oglądają dobrze nam znane animacje. Niektóre pamiętamy z dzieciństwa, inne z kolei poznaliśmy niedawno. Każda z bajkowych postaci na swój sposób jest nam bliska. Aby utrwalić te dobre emocje Apart przygotował linię biżuterii z bohaterami Disneya.

Naszyjniki i zawieszki

Zegarki dla dzieci

Biżuteria dla dzieci - motywy i kolekcje

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa

Jeśli ciężko jest Ci się zdecydować na zakup konkretnego produktu, świetnym prezentem będzie karta podarunkowa o dowolnym nominale od 100 zł do 5000 zł. Wybierz ozdobny wzór i wręcz obdarowanej osobie swobodę wyboru wymarzonego prezentu.

Prezent z dedykacją

OSOBISTA DEDYKACJA

OSOBISTA DEDYKACJA

Zamawiając prezent dla dziecka w sklepie internetowym Apart, zyskujesz opcję wysyłki upominku ze specjalną dedykacją. Wybierając spośród licznych wzorów i wyraź swoje najgłębsze uczucia na wyjątkowym bileciku, który dołączymy do prezentu.

Prezent z bilecikiem wyślemy do obdarowanej osoby, a dowód zakupu oddzielnym listem dostaniesz Ty

Biżuteria wybrana dla Ciebie