Jak powstaje
Jak powstaje

PROJEKT INSPIROWANY LOGO FIRMY LUB PRODUKTU


Logo jest symbolicznym wyrażeniem marki. Widząc je mamy pełen jej obraz, pozycjonowanie i wszystko to co się z nią kojarzy. To wokół logo firmy kreujemy jedność zespołów, poprzez znak produktu budujemy rozpoznawalność marki wśród odbiorców. Mając na uwadze oczekiwania opracujemy unikatowy produkt premium sygnowany Państwa znakiem firmowym.

Jak powstaje

PROJEKT INSPIROWANY WYGLĄDEM PRODUKTU LUB USŁUGI


Czy ziarenko kawy może być srebrne lub złote? Oczywiście. W pracowni Apart wszystko jest możliwe. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa niepowtarzalne dzieło, które będzie zwiększało wartość marki i produktu.

Jak powstaje

PROJEKT INSPIROWANY OPAKOWANIEM


W wielu branżach opakowanie jest tak charakterystyczne, iż zyskało miano kultowego, a rozpoznawalnością dorównuje logo. Wykorzystując tę wartość i czerpiąc z niej inspirację, tworzymy luksusowe produkty, które doskonale wpisują się w indywidualne potrzeby Klienta.

Jak powstaje

PROJEKT INSPIROWANY MOTYWAMI WIODĄCYMI MARKI


Budując wizerunek marki, firmy przez lata tworzą motywy, które trafiają do świadomości klientów i z powodzeniem zastępują logo w komunikacji. Doskonale to rozumiemy i projektując biżuterię lub zegarki stosujemy tę wiedzę.

Jak powstaje

PROJEKT INSPIROWANY WARTOŚCIAMI MARKI


To co najważniejsze dla marki – jej wartości. Ale jednocześnie najbardziej nieuchwytne i trudne do oczywistego zobrazowania. Posiadamy doświadczenie w tym, aby coś ulotnego, niematerialnego przekuć w piękne dzieło sztuki jubilerskiej. Podstawą jest rozmowa i dialog z Klientem.

Jak powstaje

PRODUKT PROJEKTOWANY I WYKONANY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE


Są okazje, sytuacje czy wydarzenia kiedy chcemy je zachować na dłużej w pamięci. Nawet po latach patrząc na piękny biżuteryjny produkt wykonany na tę okazję, będziemy w myślach do niej powracać. Nasi twórcy zaprojektują wspólnie zdefiniowany produkt, a wykwalifikowani jubilerzy wykonają go z największą starannością i dbałością o szczegóły.