Moc inspiracji
Biżuteria z logo firmy

PROJEKT INSPIROWANY LOGO FIRMY LUB PRODUKTU


Logo jest symbolicznym wyrażeniem marki. Widząc je mamy pełen jej obraz, pozycjonowanie i wszystko to co się z nią kojarzy. To wokół logo firmy kreujemy jedność zespołów, poprzez znak produktu budujemy rozpoznawalność marki wśród odbiorców. Mając na uwadze oczekiwania opracujemy unikatowy produkt premium sygnowany Państwa znakiem firmowym.

Biżuteria z logo firmy

PROJEKT INSPIROWANY WYGLĄDEM PRODUKTU LUB USŁUGI


Czy ziarenko kawy może być srebrne lub złote? Oczywiście. W pracowni Apart wszystko jest możliwe. Z przyjemnością wykonamy dla Państwa niepowtarzalne dzieło, które będzie zwiększało wartość marki i produktu.

Upominek biznesowy

PROJEKT INSPIROWANY OPAKOWANIEM


W wielu branżach opakowanie jest tak charakterystyczne, iż zyskało miano kultowego, a rozpoznawalnością dorównuje logo. Wykorzystując tę wartość i czerpiąc z niej inspirację, tworzymy luksusowe produkty, które doskonale wpisują się w indywidualne potrzeby Klienta.

Biżuteria z logo firmy

PROJEKT INSPIROWANY MOTYWAMI WIODĄCYMI MARKI


Budując wizerunek marki, firmy przez lata tworzą motywy, które trafiają do świadomości klientów i z powodzeniem zastępują logo w komunikacji. Doskonale to rozumiemy i projektując biżuterię lub zegarki stosujemy tę wiedzę.

Statuetka z logo firmy

PROJEKT INSPIROWANY WARTOŚCIAMI MARKI


To co najważniejsze dla marki – jej wartości. Ale jednocześnie najbardziej nieuchwytne i trudne do oczywistego zobrazowania. Posiadamy doświadczenie w tym, aby coś ulotnego, niematerialnego przekuć w piękne dzieło sztuki jubilerskiej. Podstawą jest rozmowa i dialog z Klientem.

Projekt na zamówienie

PRODUKT PROJEKTOWANY I WYKONANY NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE


Są okazje, sytuacje czy wydarzenia kiedy chcemy je zachować na dłużej w pamięci. Nawet po latach patrząc na piękny biżuteryjny produkt wykonany na tę okazję, będziemy w myślach do niej powracać. Nasi twórcy zaprojektują wspólnie zdefiniowany produkt, a wykwalifikowani jubilerzy wykonają go z największą starannością i dbałością o szczegóły.

Upominki biznesowe

KONTAKT


JĘDRZEJ KLAMAN
Kierownik Działu Sprzedaży Korporacyjnej
Tel. +48 503 058 628, e-mail: jedrzej.klaman@apart.pl

DARIA HARPULA
Key Account Manager / Dział Sprzedaży Korporacyjnej
Tel: +48 503 058 569, e-mail: daria.harpula@apart.pl

RENATA HOREGLAD-PUNCEWICZ
Key Account Manager / Dział Sprzedaży Korporacyjnej
Tel: +48 503 058 586, e-mail: renata.horeglad-puncewicz@apart.pl