O salonach

Zmiany w funkcjonowaniu salonów APART w związku z koronawirusem

Klientów z Warszawy i okolic zapraszamy do czynnego Salonu Apart przy Al. Jerozolimskich 29 w Warszawie. Znajdą w nim Państwo piękne produkty biżuteryjne, zegarki, specjalną ofertę świąteczną (w tym komplety i inne produkty w promocji), a także będą mogli załatwić sprawy związane z ewentualnymi wymianami, reklamacjami czy depozytami.

Apart jest największą siecią salonów jubilerskich w Polsce – obecnie posiadamy ponad 200 salonów.
W każdym z salonów Apart króluje piękno, elegancja i prestiż. Stylowe, przestronne, urządzone ze smakiem – zapraszają, by wyruszyć w podróż po świecie piękna. Usytuowane w starannie dobranych miejscach, najczęściej w eleganckich galeriach handlowych. Fachowi, uprzejmi i zawsze gotowi do pomocy konsultanci sprawiają, że zakupy w salonach Apart są prawdziwą przyjemnością.

Apart Exclusive to najbardziej luksusowe salony Apart w Polsce. Klienci znajdą tu wyłącznie produkty ekskluzywne: biżuterię z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi oraz zegarkowe arcydzieła renomowanych szwajcarskich manufaktur.
Decyzja o wyborze tak ekskluzywnej biżuterii lub zegarków wymaga dyskrecji, czasu i spokoju, dlatego staraliśmy się stworzyć odpowiednią atmosferę w salonie. Kameralny charakter wnętrz oraz ich elegancki wystrój są wymarzonym tłem dla podziwiania i nabywania nietuzinkowych kosztowności.

 

Apart prowadzi sprzedaż wyrobów jubilerskich wyłącznie we własnych salonach sprzedaży, zlokalizowanych w całej Polsce, 
pod marką Apart oraz w sklepie internetowym na www.apart.pl.

Wyłącznie nabycie produktu w salonie Apart lub w sklepie internetowym na www.apart.pl gwarantuje jego autentyczność.

W Czechach pod marką Apart działa 19 salonów, a w Hiszpanii – 18.

Klientów instytucjonalnych i firmy zapraszamy do Działu Sprzedaży Korporacyjnej (B2B).