Tło

Trendy
JESIENNE

Jesień jest niezwykle barwną porą roku. Zarówno kwiaty, jak i drzewa zachwycają kolorami. Taką jesienną tonacją jest niewątpliwie żółty. W Apart znajdziesz biżuterię w tym modnym odcieniu.

CYTRYN – KAMIEŃ W KOLORZE ŻÓŁTYM

Cytryn

CYTRYN KAMIEŃ W KOLORZE JESIENI

Cytryn to kamień ozdobny o żółtej brawie. Pięknie prezentuje się w żółtym złocie i z diamentami, które dodają mu blasku. Pierścionek ze złota z diamentami i cytrynem zdecydowanie wpisuje się w jesienny trend. Złote pierścionki z diamentami i cytrynami czy złoty pierścionek z cytrynem syntetycznym i cyrkoniami to także ciekawy akcent jesiennego outfitu. Zapewne przypadnie Ci do gustu także złota bransoletka z diamentami i cytrynami. Złote bransoletki z diamentami, cytrynami i kolorowymi kamieniami ozdobnymi olśniewają feerią barw. Złote kolczyki z brylantami i cytrynami czy złote kolczyki z diamentami i cytrynami to wspaniała biżuteria na wiele okazji. Wiszące złote kolczyki z cytrynami i diamentami urzekają finezyjnym wykonaniem. Łańcuszkowe złote kolczyki z cytrynami to nieoczywisty dodatek do jesiennej sukienki.

Kolczyki z cytrynami

KOLCZYKI
Z CYTRYNAMI

ODKRYJ
Pierscionki z cytrynami

PIERŚCIONKI
Z CYTRYNAMI

ZOBACZ
Bransoletki z cytrynami

BRANSOLETKI
Z CYTRYNAMI

ODKRYJ
Naszyjniki z cytrynami

NASZYJNIKI
Z CYTRYNAMI

ZOBACZ
Tło

Połączenie żółtego z błękitnym kamieniem to niezwykle interesująca kompozycja dostępna w złotych kolczykach z diamentami, cytrynami i topazami. Subtelną biżuterią w kolorze żółtym są także złote kolczyki z cytrynami syntetycznymi. Zakładając diamentowy naszyjnik z żółtymi cytrynami zyskasz modny akcent stylizacji. Równie modnym dodatkiem będzie złoty naszyjnik z diamentami, cytrynami i kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Delikatnym biżuteryjnym detalem będzie złota zawieszka z diamentami i cytrynem. Złota zawieszka serce z cytrynem i diamentami to trafiony prezent dla niej. Niezwykle oryginalnym i szykownym dopełnieniem jesiennej stylizacji będzie złota broszka z diamentami i żółtym cytrynem.

POZNAJ

ZŁOTA BIŻUTERIA W JESIENNEJ TONACJI

Złoty naszyjnik

ZŁOTE
NASZYJNIKI

Sięgnij po naszyjnik z żółtego złota, którego odcień idealnie wpisuje się w jesienną kolorystykę. Wybierz swój ulubiony motyw spośród propozycji ze złota.

ODKRYJ
Złoty zawieszki na bransoletkę

ZŁOTE ZAWIESZKI
NA BRANSOLETKĘ

Atrakcyjnym uzupełnieniem jesiennego zestawu dodatków będzie złota zawieszka na bransoletkę z ulubionym motywem.

POZNAJ
Tło
Złoto

JESIEŃ W KOLORZE ZŁOTA

Biżuteria z żółtego złota doskonale wpisuje się w trend jesienny. Jubiler Apart przygotował kolekcję biżuterii złotej, która będzie modnym uzupełnieniem jesiennych stylizacji. Są do wyboru złote pierścionki z diamentami; złote pierścionki z cyrkoniami; złote kolczyki i złote zawieszki. W żółtym złocie znajdziesz także złote naszyjniki i złote bransoletki. Atrakcyjnym akcentem jesiennego looku będą zapewne złote broszki. Biżuteria srebrna pozłacana w odcieniach żółtego złota przypadnie do gustu poszukującym niepowtarzalnych dodatków. Bransoletki srebrne pozłacane, naszyjniki srebrne pozłacane czy kolczyki srebrne pozłacane zachwycają subtelnością i ciepłą kolorystyką nawiązującą do jesiennej pory roku.

SPRAWDŹ
Złoty pierścionek

ZŁOTE
PIERŚCIONKI

Złoty pierścionek to emanacja stylu i elegancji. W kolekcjach Apart znajdziesz idealny wzór w ciepłych odcieniach szlachetnego kruszcu, który będzie intrygującym akcentem jesiennego looku.

ODKRYJ
Złote zawieszki

ZŁOTE
ZAWIESZKI

Poszukujesz subtelnych i modnych dodatków? Doskonałym wyborem będzie złota zawieszka na łańcuszek połyskująca złotymi refleksami.

POZNAJ

MOTYW LIŚCI W JESIENNEJ BIŻUTERII APART

Tło

BIŻUTERIA Z
JESIENNYMI
MOTYWAMI

Z nastaniem jesieni nie tylko przyroda ulega zachwycającym przemianom. Także nasza garderoba zmienia się na cieplejszą, a biżuteryjne dodatki zyskują kształt liści - tak charakterystycznego motywu tej urzekającej pory roku.

MOTYW LIŚCI W JESIENNEJ BIŻUTERII APART

Tło
Motyw liści

MOTYW LIŚCI W JESIENNEJ BIŻUTERII APART

Uchwyconym w biżuterii jesiennym motywem jest niewątpliwie liść. Filigranowe złote pierścionki liść czy wyrazisty srebrny pierścionek z cyrkoniami liście zaskakują pięknym wykonaniem. Szczególną uwagę przykuwają złote bransoletki z diamentami liście. Również kamieniami połyskują zarówno złote bransoletki liść z cyrkoniami, jak i srebrne bransoletki z cyrkoniami liście. Wielbicielki klasycznej biżuterii zapewne zdecydują się na złote bransoletki liść lub srebrne bransoletki liście. W kolekcjach Apart znajdziemy także naszyjniki liść. Do wyboru są złote naszyjniki z diamentami liść; złote naszyjniki liść; srebrne naszyjniki liście i srebrne naszyjniki liść z cyrkoniami. Niezwykle modnym dodatkiem będzie złoty naszyjnik liść monstery. Równie urzekające są złote zawieszki liść monstery oraz srebrne zawieszki liść z cyrkoniami. Do zawieszki możesz dobrać kolczyki liście tworząc niepowtarzalny duet. Złote kolczyki liście z diamentami czy złote kolczyki liść z cyrkoniami olśniewają blaskiem kamieni. Jeśli interesujesz się trendami to właściwą propozycją na jesień są złote kolczyki liść monstery. Do wieczorowej kreacji natomiast idealne będą wyraziste srebrne kolczyki liście z cyrkoniami. Na co dzień z kolei proponujemy zarówno złote kolczyki liść, jak i srebrne kolczyki liść bez kamieni. Zaskocz wszystkich i sięgnij po nietuzinkową biżuterię jaką jest broszka liść. W ulubionej kolekcji wielu klientek – Beads Collection – jest także zawieszka na bransoletkę liść lub srebrna bransoletka beads zestaw z zawieszką liść. Atrakcyjnym dodatkiem do jesiennej stylizacji będzie złota zawieszka charms liść lub srebrna zawieszka charms liść.

POZNAJ
Liście naszyjniki

LIŚCIE
NASZYJNIKI

ODKRYJ
Liście kolczyki

LIŚCIE
KOLCZYKI

ZOBACZ
Liście pierscionki

LIŚCIE
PIERŚCIONKI

ODKRYJ
Liscie bransoletki

LIŚCIE
BRANSOLETKI

ZOBACZ

BIŻUTERIA Z MOTYWEM DRZEWA W JESIENNYM TRENDZIE

Pierścionek z motywem drzewa

PIERŚCIONKI
Z MOTYWEM DRZEWKA

Intrygującym uzupełnieniem jesiennej stylizacji będzie indywidualny zestaw pierścionków, w którym nie może zabraknąć modelu z drzewkiem.

ODKRYJ
Zawieszka na bransoletkę

ZAWIESZKI NA BRANSOLETKĘ
Z MOTYWEM DRZEWKA

Zarówno w Charms, jak i Beads Collection znajdziesz inspirowane jesienią zawieszki na bransoletkę.

POZNAJ
Tło

MOTYW DRZEWA W JESIENNEJ BIŻUTERII APART

Doskonała biżuteria na jesień to biżuteria z drzewkiem. Jubiler Apart przygotował wiele intrygujących wzorów. Złota bransoletka drzewko lub srebrna bransoletka drzewko to niewątpliwie „must have” sezonu jesiennego. Znajdziemy tu także interesujące złote kolczyki drzewka z diamentami; złote kolczyki drzewka i srebrne kolczyki drzewko z cyrkoniami. Niezwykłym detalem będą kolczyki łańcuszkowe drzewka. Złoty naszyjnik z diamentami drzewko lub złoty naszyjnik z malachitem drzewko to zachwycające uzupełnienie jesiennego looku. Z kolei złoty naszyjnik drzewko czy srebrny naszyjnik drzewko to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Dla poszukujących subtelnych dodatków przygotowano złote zawieszki z diamentami drzewko. W kolekcji są także złote zawieszki drzewko; złote zawieszki z cyrkoniami drzewko oraz srebrne zawieszki drzewko.

POZNAJ
Kolczyki z motywem drzewa

KOLCZYKI
Z MOTYWEM DRZEWKA

Pełne uroku kolczyki w kształcie drzewka w subtelny sposób podkreślą Twoją znajomość jesiennych trendów.

ODKRYJ
Puzderko z motywem drzewka

PUZDERKO
Z MOTYWEM DRZEWKA

Puzderko z drzewkiem to ponadczasowy dodatek o wyjątkowym znaczeniu.

ZOBACZ
Naszyjnik z motywem drzewka

NASZYJNIK
Z MOTYWEM DRZEWKA

Zachwycającym dopełnieniem jesiennego outfitu będzie naszyjnik z pięknie odwzorowanym w kruszcu drzewkiem.

POZNAJ

MOTYW ŁAPACZA SNÓW W JESIENNEJ BIŻUTERII APART

Łapacz snów
Tło

ŁAPACZ SNÓW

W poszukiwaniu inspiracji styliści marki Apart sięgają do różnych źródeł. Jednym z takich biżuteryjnych odkryć i propozycji na sezon jesienny jest amulet zwany łapaczem snów – zaczerpnięty z kanadyjskiej kultury rdzennych mieszkańców Ameryki Północnej. Ten charakterystyczny motyw w kształcie koła z luźno zwisającymi piórkami stał się elementem zdobiącym złote i srebrne naszyjniki. Równie interesujące są bransoletki z pięknie odwzorowanym łapaczem snów zdobionym diamentami lub cyrkoniami. Zachwycającym uzupełnieniem jesiennego outfitu będą także wiszące srebrne lub złote kolczyki łapacze snów. Do kompletu proponujemy dobrać pasującą zawieszkę na łańcuszek z subtelnym motywem łapacza snów. Ten zachwycający symboliką kształt znajdziemy również w dwóch ulubionych kolekcjach klientek – Charms i Beads Collection. Zawieszka na bransoletkę dream catcher będzie modnym uzupełnieniem posiadanego jesiennego zestawu.

POZNAJ
Łapacze snów naszyjnik

ŁAPACZ SNÓW
NASZYJNIKI

ODKRYJ
Łapacze snów kolczyki

ŁAPACZ SNÓW
KOLCZYKI

ZOBACZ
Łapacze snów bransoletki

ŁAPACZ SNÓW
ZAWIESZKA
NA BRANSOLETKĘ

ODKRYJ
Łapacze snów beads

ŁAPACZ SNÓW
BRANSOLETKI

ZOBACZ

PTAKI W JESIENNYM TRENDZIE

Tło

PTAKI W JESIENNEJ PODRÓŻY

Jesień jest momentem ponownej wędrówki ptaków. Projektanci Apart postanowili je zatrzymać na dłużej tworząc linię biżuterii z tymi cudownymi stworzeniami. W biżuteryjnych propozycjach na sezon jesienny nie mogło zabraknąć kojarzącego się właśnie z tą porą roku motywu. Znajdziemy tu sylwetki dobrze nam znane jak naszyjniki z jaskółkami czy nieco bardziej egzotyczne naszyjniki z kolibrem ze srebra pozłacanego. Świetnym uzupełnieniem dodatków będą srebrne lub złote kolczyki ptaki. Zestaw z tym pełnym lekkości i finezji kształtem doda świeżości i modnego charakteru naszemu jesiennemu outfitowi.

Naszyjniki z ptaszkami

NASZYJNIKI
Z PTASZKAMI

Subtelnym akcentem jesiennej stylizacji będzie naszyjnik ozdobiony pięknie odwzorowywaną sylwetką gołębia, kolibra czy pełnej wdzięku jaskółki.

ODKRYJ
Zawieszki na bransoletkę

ZAWIESZKI NA BRANSOLETKĘ
Z MOTYWEM PTAKÓW

Do jesiennego zestawu Charms lub Beads dobierz jedną z urokliwych zawieszek na bransoletkę przypominającą ptaka.

POZNAJ
Kolczyki piórka
Tło

Wciąż modna w dodatkach pozostaje zasada im więcej tym lepiej. Spośród wielu propozycji z motywami kojarzącymi się z jesienią przygotowanymi przez Apart stworzysz indywidualne kompozycje składające się z urokliwych bransoletek z ptakami. Biżuterię z tym stworzeniem znajdziesz także w dwóch modułowych liniach – Charms i Beads Collection. Możesz odświeżyć posiadany już komplet dobierając do niego zawieszkę na bransoletkę ptak lub zacząć przygodę z tą wyjątkową kolekcją decydując się na jeden z przygotowanych zestawów.

POZNAJ
Kolczyki z motywem ptaków

KOLCZYKI
Z MOTYWEM PTAKÓW

Wśród różnorodności kolczyków uwagę przykuwają inspirowane fauną wzory.

ODKRYJ
Zawieszka w kształcie ptaka

ZAWIESZKI
W KSZTAŁCIE PTAKA

Koliber w formie zawieszki to jedna z wielu odsłon biżuteryjnych dodatków na jesień.

ZOBACZ
Bransoletka z motywem ptaków

BRANSOLETKA
Z MOTYWEM PTAKÓW

Włącz do swojej jesiennej stylizacji najmodniejsze bransoletki sezonu zdobione kształtami tych pełnych uroku zwierząt.

POZNAJ
Jesienna biżuteria

JESIENNA BIŻUTERIA DOSTĘPNA ONLINE


Chcesz uniknąć błędnego wyboru lub nie potrafisz się zdecydować na konkretny produkt? Idealnym prezentem dla kogoś bliskiego będzie karta podarunkowa do zrealizowania zarówno w sklepie internetowym, jak i w salonach Apart. Wejdź na apart.pl i złóż zamówienie. Biżuterię w pięknym opakowaniu dostarczymy na wskazany adres. Do przesyłki możemy dołączyć osobistą dedykację o określonej przez Ciebie treści. Wybraną biżuterię możemy spersonalizować poprzez grawerunek.