Rekrutacja

REKRUTACJA


Może już spodobała Ci się któraś z naszych ofert, a może jeszcze szukasz odpowiedniej dla siebie. Aktualne oferty pracy znajdziesz m.in. na portalach pracuj.pl czy olx.pl; zachęcamy też do regularnego odwiedzania niniejszej strony, gdzie nowe oferty pojawiają się często.

Jeśli chciałbyś do nas dołączyć, a aktualnie nie widzisz ogłoszenia, które by wprost odpowiadało Twoim kompetencjom, nic nie stoi na przeszkodzie, by zostawić CV w naszej bazie kandydatów, a my odezwiemy się, jak tylko pojawi się oferta skierowana do Ciebie.

Zatrudniamy zarówno osoby z dużym doświadczeniem, ekspertów w swojej dziedzinie, jak i osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki na rynku pracy.

Oferta pracy

1. Oferta pracy


Znalazłeś ofertę, która Cię zainteresowała?

To świetnie!

Przeczytaj ją uważnie, zwróć uwagę na wymagania, jeśli są podane, oraz na lokalizację miejsca pracy. Sieć naszych Salonów obejmuje wszystkie duże miasta w Polsce, a Centrala firmy znajduje się tuż pod Poznaniem, w Suchym Lesie.

Aplikacja

2. Aplikacja online


Przygotuj swoje CV – ważne, by było czytelne i zawierało daty zatrudnienia w poszczególnych miejscach pracy. Pochwal się nam swoimi osiągnięciami i zdobytymi umiejętnościami.
To Twoje atuty!

Przygotowaliśmy dla Ciebie również formularz, dzięki któremu będziemy wiedzieć więcej o Twoim doświadczeniu i oczekiwaniach. Jest w nim także miejsce na załączenie CV, listu motywacyjnego i innych dokumentów, niezbędnych według
Twojego uznania do aplikowania.

Zadzwonimy

3. Zadzwonimy do Ciebie


Jeśli przeszedłeś pozytywnie pierwszy etap rekrutacji, czyli analizę CV, przyszedł czas na nasz ruch – zadzwonimy do Ciebie i wspólnie ustalimy termin spotkania.

Masz jakieś pytania dotyczące oferty? Zapytaj, chętnie udzielimy Ci wszelkich możliwych informacji.

Spotkanie

4. Spotkanie


Jeśli miejscem pracy ma być Centrala firmy, proces rekrutacyjny prowadzony jest przez Pracowników Działu HR; w spotkaniu może uczestniczyć również jeden z Kierowników Działu, do którego poszukiwany jest nowy Pracownik.

Jeśli natomiast szukasz pracy w naszym Salonie, to rozmowa rekrutacyjna prowadzona jest przez jednego z Koordynatorów Regionalnych w mieście, w którym znajduje się ów Salon.

Większość naszych rekrutacji jest jednoetapowa, jednakże w przypadku niektórych stanowisk potrzebujemy dwóch spotkań. Poinformujemy Cię o tym podczas rozmowy telefonicznej.

Czego możesz spodziewać się na spotkaniu? Zapytamy Cię o Twoje doświadczenie zawodowe, dalsze plany, wykształcenie, Twoje oczekiwania. W przypadku, gdy stanowisko pracy wymaga umiejętności językowych, część rozmowy może odbyć się w języku obcym. To również okazja dla Ciebie, by zadać pytania nam, a zatem zastanów się, czego chciałbyś dowiedzieć się o Grupie Apart czy oferowanym stanowisku.

Zapoznaj się z informacjami na nasz temat na apart.pl

Informacja

5. Informacja o wyniku rekrutacji


Bez względu na wynik rekrutacji możesz być pewny,
że po spotkaniu odezwiemy się do Ciebie. Jeśli w tym momencie nie będziemy mogli zaoferować Ci pracy, to poinformujemy Cię o tym mailowo bądź telefonicznie. Jeśli natomiast zdecydujemy, że chcielibyśmy, abyś do nas dołączył, to skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i przedstawimy Ci proponowane warunki zatrudnienia.

Powodzenia!

WAŻNA INFORMACJA!


Uprzejmie informujemy, że Apart sp. z o.o. nigdy nie wymagała i nie wymaga w swoich ogłoszeniach o pracę przesłania do celów rekrutacyjnych kopii dokumentów tożsamości (m.in. dowodu osobistego) od potencjalnych kandydatów. Prosimy o zachowanie ostrożności i nieodpowiadanie na podobne prośby. W korespondencji e-mail z kandydatami używamy wyłącznie adresów e-mail ze wskazaniem domeny apart.pl.

Rozpoczęcie współpracy zawsze poprzedzone jest spotkaniem
i rozmową rekrutacyjną z kandydatem.