zegarek

Ekspert w zegarkach

Wybierając zegarek musimy zwrócić uwagę na to jaki chcemy mieć styl, jak ma wyglądać, jaki ma mieć mechanizm, jakie ma posiadać funkcje oraz parametry związane z np. wodoszczelnością itd.. Zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami naszych ekspertów.
W przypadku zegarków jednym z ważniejszych kryteriów wyboru jest jego marka. To bowiem marka kryje w sobie historię i to ona stanowi o charakterze noszonego przez nas zegarka. W przypadku znakomitych szwajcarskich manufaktur na markę pracowały pokolenia zegarmistrzów, przekazując sobie tajniki precyzyjnego konstruowania mechanizmów. Dlatego decydując się na konkretną markę pamiętajmy, że nie wybieramy tylko zegarka, który odmierza czas. Wybieramy też określoną historię, wizerunek, prestiż i jakość. To marka zegarka może komunikować otoczeniu o naszych pasjach, zainteresowaniach czy wyczuciu stylu i podążaniu za trendami.
W salonach Apart oferujemy szeroki wybór marek – od tych najbardziej luksusowych na świecie po niezawodne i dostępne cenowo. Istotne jest miejsce zakupu zegarka. Apart, jako autoryzowany przedstawiciel wszystkich wymienionych marek, z jednej strony gwarantuje Tobie duży wybór oryginalnych produktów, z drugiej – profesjonalną obsługę i serwis.