Ekspert w biżuterii

Rodzaje zapięć kolczyków

Zapięcie jest integralnym elementem konstrukcyjnym kolczyka. Jego wybór na etapie projektowania warunkuje charakter kolczyka, wzór. Przedstawiamy rodzaje zapięć w kolczykach Apart.

Rodzaje splotów łańcuszków

Łańcuszki Apart występują w wielu stylach splotów, co umożliwia właściwy dobór w zależności od preferowanych cech estetycznych, jak również dopasowanie do zawieszki, która ma łańcuszek zwieńczyć. Przedstawiamy style splotów w łańcuszkach Apart.

Jak wybrać rozmiar pierścionka

Jak wybrać rozmiar pierścionka

Jest kilka sposobów na skuteczne wybranie właściwego rozmiaru pierścionka. Kluczowy jest pomiar obwodu palca – można go dokonać np. papierowym paskiem, by następnie linijką odczytać wartość i sprawdzić w tabeli odpowiadający jej rozmiar. Istotne jest, by mierzyć odpowiedni palec na ręce, na której pierścionek ma być noszony i uwzględnić grubość stawu, przez który pierścionek musi przejść. Alternatywną metodą jest sprawdzenie rozmiaru pierścionka, który obdarowywana osoba już nosi – należy zmierzyć średnicę suwmiarką lub przyłożyć pierścionek do odpowiadającego rozmiaru na wydruku. Zachęcamy też do skorzystania z naszego multisizera, dostępnego z wysyłką gratis tutaj – jeśli potem kupisz pierścionek, zmniejszymy jego cenę o 9 zł.

Jak wybrać rozmiar pierścionka