Pióra Marki Waterman

Sortuj wg:
Pokaż
Ilość produktów: 35

Marka Waterman

Marka Waterman założona została w 1883 roku przez doradcę ubezpieczeniowego Lewisa Edsona Watermana. Do dziś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i prestiżowych marek produkujących artykuły piśmiennicze. Innowacyjność, jakość, niezawodność, kunsztowne rzemiosło i elegancki design piór wiecznych i długopisów Waterman to cechy, które od dziesięcioleci dają użytkownikom pewność wyrażania własnego stylu.

W ofercie marki Waterman w Apart znaleźć można pióra Waterman, a także długopisy Waterman.

Wieczne pióra Waterman

W ofercie jubilera Apart dostępne są wieczne pióra Waterman z różnych kolekcji. Ich różnorodność to gwarancja znalezienia wzoru i modelu idealnego dla siebie. Jednak wszystkie je łączy ponadczasowa elegancja mistrzowskie wzornictwo i bezkompromisowa koncentracja na wysokiej jakości.

Wieczne pióro – dla kogo

Pisanie wiecznym piórem to ogromna przyjemność i zjawiskowy efekt. Klasa i elegancja przeniesione na papier robią ogromne wrażenie. I choć rzeczywiście wieczne pióro wydaje się być dla każdego, nie każdy może czuć się swobodnie lub pewnie. Wieczne pióra w Apart to jednak tylko jedna z opcji. Osobom preferującym pisanie bardziej „tradycyjne” mają szansę przypaść do gustu długopisy Waterman.

Wieczne pióro Waterman na prezent

Prezent w postaci wiecznego pióra z pewnością zachwyci osobę obdarowaną. Z jakiej okazji wręczyć pióro wieczne? Właściwie każda będzie odpowiednia. Prezent z okazji świąt bożego narodzenia, upominek urodzinowy, imieninowy, uhonorowanie awansu w pracy lub okrągłej rocznicy zatrudnienia, absolutorium lub ukończenie ważnego projektu czy wreszcie back to school. Zakup pióra wiecznego Waterman dla siebie lub na prezent z pewnością pozostawi trwałe wrażenie.

Pióro wieczne z grawerem

Pióra wieczne w Apart to również możliwość dodania grawerunku, uzależnionego od wzoru i modelu. Z pewnością jednak taka personalizacja – czy to prezentu, czy też własnego pióra wiecznego – sprawi, że proces pisania będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, a prezent stanie się pamiątką na kolejne długie lata.