Pojawienie się w rodzinie potomka wywołuje ogromną radość i chęć obdarowywania zarówno mamy, jak i dziecka. Niezwykle trwałym i przez to idealnym prezentem z okazji urodzenia dziecka jest biżuteria. Ten ponadczasowy podarunek znajdziesz wśród setek wzorów przygotowanych na tę okoliczność przez Apart. Wśród propozycji sygnowanych logo marki znajdziesz trafiony prezent dla dziewczynki i dla chłopca oraz mamy.

Prezent dla mamy z okazji narodzin dziecka

Idealnym prezentem dla mamy z okazji urodzenia dziecka będzie srebrny lub złoty naszyjnik z napisem mama. Wyjątkowo urokliwy jest również naszyjnik z żółtego złota ze słowem mama ozdobiony subtelnym diamentem. W kolekcji znajdziemy także srebrny naszyjnik z cyrkoniami czy złote bransoletki. Wartościowym prezentem od babci i dziadka z okazji narodzin wnuczki lub wnuka będzie złota zawieszka – puzderko na złotym łańcuszku, w której można umieścić zdjęcie oraz na odwrocie grawerunek. W zależności od gustu młodej mamy w kolekcji znajdziemy zawieszki – puzderka z białego złota z diamentami i srebrne. W propozycjach na prezent dla mamy z okazji narodzin dziecka są także eteryczne złote zawieszki z diamentami, które ze złotym łańcuszkiem stworzą idealny zestaw.

Newborn – biżuteria z okazji narodzin dziecka

Beads Collection to linia biżuterii złotej i srebrnej do samodzielnego tworzenia własnych kompozycji. Kolekcja składa się ze srebrnych bransoletek i zawieszek, w tym także tych z motywem kojarzącym się z narodzinami dziecka. Mamie nowonarodzonego chłopca możemy podarować zarówno jedną srebrną zawieszkę do bransoletki lub skomponować nową ze srebrnymi zawieszkami z niebieskimi detalami. Mama dziewczynki ucieszy się z identycznego prezentu z okazji narodzin, ale z zawieszkami o stylistyce dziewczęcej z różowymi akcentami. Równie interesująco będą się komponowały srebrne zawieszki przypominające misia, kaczuszkę, słonika, smoczek czy wózek. Srebrne bransoletki z linii Charms także możesz ozdobić zawieszkami z motywami kojarzącymi się z rodzicielstwem. Tak skomponowany prezent ucieszy świeżo upieczoną mamę.

Oprócz beadsów znajdziemy złote naszyjniki z uroczymi stópkami i napisami „it’s a boy” lub „it’s a girl”. Ofiarowana mamie zawieszka złota stópka z łańcuszkiem stanie się wspaniałą pamiątka cudu narodzin. Srebrne kolczyki z cyrkoniami w kształcie stópek będą doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji. Uzupełnieniem biżuteryjnych propozycji od Apart są srebrne naszyjniki i srebrne bransoletki z pięknym zarysem dziecięcych stóp.

Grzechotka, smoczek lub łyżeczka na pamiątkę narodzin dziecka

Od lat niezmiennie modną pamiątką jest srebrna łyżeczka, na której można wygrawerować datę i godzinę narodzin oraz wzrost i wagę maluszka. Tak spersonalizowany podarunek ucieszy rodziców dziecka stając się na zawsze jego osobistą pamiątką. Równie oryginalną alternatywą będzie złoty lub srebrny smoczek oraz srebrna grzechotka.

Przychodząc w odwiedziny do milusińskiego i jego mamy możemy ofiarować także srebrną bransoletkę z blaszką i wygrawerowanym na niej imieniem dziecka. Więcej inspiracji znajdziesz na naszej stronie apart.pl. Jeśli nie możesz osobiście odwiedzić uroczej mamy i jej dzieciątka zamów prezent z osobistą dedykacją w naszym sklepie internetowym. Dla większości produktów w ciągu 48 godzin go przygotujemy i następnie dostarczymy w pięknym opakowaniu pod wskazany adres.

Najczęściej szukane