O salonach

Apart jest największą siecią salonów jubilerskich w Polsce – obecnie posiadamy ponad 220 salonów z biżuterią i zegarkami.
W każdym z salonów Apart króluje piękno, elegancja i prestiż. Stylowe, przestronne, urządzone ze smakiem – zapraszają, by wyruszyć w podróż po świecie piękna. Usytuowane w starannie dobranych miejscach, najczęściej w eleganckich galeriach handlowych. Fachowi, uprzejmi i zawsze gotowi do pomocy konsultanci sprawiają, że zakupy w salonach jubilera Apart są prawdziwą przyjemnością.

Apart Exclusive to najbardziej luksusowe salony Apart w Polsce. Klienci znajdą tu wyłącznie produkty ekskluzywne: biżuterię z diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi oraz zegarkowe arcydzieła renomowanych szwajcarskich manufaktur.
Decyzja o wyborze tak ekskluzywnej biżuterii lub zegarków wymaga dyskrecji, czasu i spokoju, dlatego staraliśmy się stworzyć odpowiednią atmosferę w salonie. Kameralny charakter wnętrz oraz ich elegancki wystrój są wymarzonym tłem dla podziwiania i nabywania nietuzinkowych kosztowności.


Jubiler Apart prowadzi sprzedaż wyrobów jubilerskich i zegarków wyłącznie we własnych salonach sprzedaży, zlokalizowanych w całej Polsce,  pod marką Apart oraz w sklepie internetowym na www.apart.pl.

Wybrane produkty z oferty jubilera Apart można kupić w oficjalnym sklepie Apart na Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/Apart/sklep

Wyłącznie nabycie produktu w salonie z biżuterią i zegarkami Apart, w sklepie internetowym na www.apart.pl lub w oficjalnym sklepie na Allegro gwarantuje jego autentyczność.

W Czechach pod marką Apart działają 25 salony z biżuterią.

Klientów instytucjonalnych i firmy zapraszamy do Działu Sprzedaży Korporacyjnej (B2B).