GALE

Kluczem do sukcesu jest umiejętna współpraca. Wybierając prestiżowe i interesujące projekty, plebiscyty, wydarzenia, wraz z naszymi partnerami tworzymy nową jakość, oni inspirują nas, a my ich... Współpracujemy z tymi, którzy, podobnie jak w firmie Apart, cenią sobie najwyższą jakość, profesjonalizm i kreatywność.

 

RÓŻE GALI

Apart od lat towarzyszy temu wyjątkowemu plebiscytowi dwutygodnika „Gala”. Jako partner tego wydarzenia jest również wykonawcą i fundatorem statuetek, w których piękno symbolu plebiscytu, czyli róży odzwierciedlono w srebrze. Ten majestatyczny kwiat wieńczy statuetkę, którą podczas uroczystej gali otrzymują ludzie związani z kulturą - aktorzy filmowi, teatralni oraz debiutanci, pisarze, muzycy i wyróżnieni za ważną społecznie działalność online. 

 

KOBIETA ROKU GLAMOUR

Wybierając Kobiety, a od niedawna także Mężczyznę roku, magazyn „Glamour” nagradza m.in. za styl, aktywizm czy działalność biznesową. Plebiscyt wieńczy uroczysta gala, a zwyciężczynie i zwycięzca w poszczególnych kategoriach otrzymują stylowe statuetki zaprojektowane przez partnera plebiscytu - markę Apart i wykonane w jej pracowniach. Design statuetki został niedawno odświeżony i prezentuje się ona jeszcze bardziej wyjątkowo. 

 

WIELKA GALA GWIAZD PLEJADY

Dostępna w ofercie Apart marka ELIXA to główny partner tego wydarzenia, zainicjowanego i kontynuowanego przez portal Plejada. Podczas spektakularnej gali nagrodzeni w kilku kategoriach, m.in. za debiut, metamorfozę czy osobowość, wraz ze statuetkami otrzymują atrakcyjne zestawy upominkowe z logo Elixa.

 

VIVA! PHOTO AWARDS

W maju 2008 roku rozpoczęła się pierwsza edycja prestiżowego konkursu dla fanów fotografii Viva! Photo Awards 2008. Apart, firma doceniająca piękno fotografii, jest mecenasem tego prestiżowego plebiscytu – projektujemy i wykonujemy statuetki dla laureatów.

 

DOSKONAŁOŚĆ MODY „TWOJEGO STYLU”

Ceniony, obecny od wielu lat na rynku miesięcznik „TWÓJ STYL” jest organizatorem jednego z najstarszych i najbardziej prestiżowych plebiscytów. Jury złożone ze specjalistów, redaktorów i znakomitych artystów nagradza w różnych kategoriach, m.in. kolekcje i produkty firm związanych z modą. Podczas finałowej gali, laureaci otrzymują zaprojektowane i wykonane przez markę Apart statuetki.

 

ELLE STYLE AWARDS

Magazyn „ELLE” przyznaje corocznie niezwykle cenione nagrody ELLE Style Awards, a otrzymują je osoby związanym z branżą mody. Nagradzani są oczywiście wyróżniający się w mijającym roku projektanci, twórcy wydarzeń modowych oraz marek, modelki i modele, odkrycia; wyróżnia się także ikony stylu. Apart jest sponsorem tego prestiżowego wydarzenia i autorem modernistycznych statuetek.

 

TELEKAMERY „TELE TYGODNIA”

Apart jest partnerem organizowanego od ponad dwóch dekad plebiscytu magazynu „Tele Tydzień”. Zwycięzcy to ludzie telewizji - aktorki, aktorzy i prezenterzy oraz twórcy cieszących się uznaniem widzów produkcji telewizyjnych. Fundatorem statuetek dla laureatów plebiscytu, przyznawanych podczas uroczystej gali, jest oczywiście marka Apart.

 

GWIAZDY DOBROCZYNNOŚCI

Plebiscyt organizowany jest przez magazyn „SHOW”, a marka Apart jest jego partnerem i autorem oraz wykonawcą statuetek dla wyróżnionych w formie nowoczesnej interpretacji kształtu gwiazdy. Podczas gali podsumowującej plebiscyt nagradzani są znani i lubiani, którzy z poświęceniem angażują się w działalność charytatywną na różnych polach.