Gale

Kluczem do sukcesu jest umiejętna współpraca. Wybierając prestiżowe i interesujące projekty, plebiscyty, wydarzenia, wraz z naszymi partnerami tworzymy nową jakość, oni inspirują nas, a my ich... Współpracujemy z tymi, którzy, podobnie jak w firmie Apart, cenią sobie najwyższą jakość, profesjonalizm i kreatywność.

Doskonałość Mody Twojego Stylu

Apart jest partnerem wydarzenia - projektuje i przygotowuje statuetki. W konkursie tym jury wyłania i nagradza najlepsze ubrania i dodatki minionego roku. Podczas finałowej gali, statuetki co rok wręcza redaktor naczelny „Twojego Stylu” – Jacek Szmidt.

Róże Gali

Czy jest piękniejszy i bardziej zmysłowy kwiat niż róża? To właśnie ona stała się motywem przewodnim plebiscytu, którego corocznym zadaniem jest wyłonienie Pięknych Zawsze, Pięknego Debiutu, Pięknych Dziś, Pięknej Pary oraz najważniejszej – Róży Róż. Osobowość, pasja talent. W firmie Apart wiemy, że właśnie tak rodzi się piękno. To widoczne, podziwiane, oklaskiwane i to wewnętrzne, którego urody nie można przecenić. Z grona nominowanych przez tygodnik „Gala" mężczyzn i kobiet czytelnicy głosując wybierają swoich ulubionych aktorów, artystów, kompozytorów, reżyserów – ludzi sukcesu, którzy w danym roku wyróżnili się szczególnie. Firma Apart jest fundatorem i wykonawcą „róż” – statuetek dla nagrodzonych.

Kobieta Glamour

Wybierając Kobietę Glamour, jak też nagradzając znane i lubiane Polki w kilku innych kategoriach plebiscytu, redakcja miesięcznika „Glamour” myślała o kobiecie wyjątkowej, doskonałej i pięknej. Takie też są nagrody dla wyróżnionych – przecież ukoronowaniem kobiecej urody jest biżuteria. To ona podkreśla jej charakter, styl, osobowość, pragnienia, marzenia, sukcesy. Jesteśmy dumni, że to właśnie limitowana seria naszyjników Apart – pięknych w swojej prostocie, urzekających czystą, nowoczesną formą i wysadzanych diamentami – jest nagrodą dla Kobiety Glamour. Statuetki wręczane laureatkom konkursu również są dziełem mistrzów z naszych pracowni jubilerskich.

Kobiecy Samochód Roku

Kobiece jury, wybrane spośród redaktorek „Twojego Stylu”, co roku przez kilka miesięcy testuje wiele nowych modeli aut. Głównym kryterium jest ich funkcjonalność, ale też estetyka z punktu widzenia kobiety. Biżuterię i samochody łączy to, że powstają, by dać kobiecie poczucie bycia wyjątkową. Dlatego właśnie firma Apart zaprojektowała i wykonuje dla laureatów – zwycięskich marek samochodów – wyjątkowe statuetki: „srebrne kobiece kierownice”.

Viva! Najpiękniejsi

Czytelnicy dwutygodnika „Viva!” co roku wybierają najbardziej cenionych i najpopularniejszych bohaterów życia codziennego. Akcja charytatywna dedykowana jest  utalentowanym dzieciom, wychowywanym w rodzinnych domach dziecka oraz rodzinach zastępczych. Apart rokrocznie przyłącza się do sponsorowania tego szczytnego projektu.

Viva! Photo Awards

W maju 2008 roku rozpoczęła się pierwsza edycja prestiżowego konkursu dla fanów fotografii Viva! Photo Awards 2008. Apart, firma doceniająca piękno fotografii, jest mecenasem tego prestiżowego plebiscytu – projektujemy i wykonujemy statuetki dla laureatów.

Złoty Nos

Firma Apart jest partnerem prestiżowego konkursu Złoty Nos na najlepsze perfumy według miesięcznika „Pani”. Luksus na najwyższym poziomie, surowe jury, wspaniali goście, piękne zapachy, zadziwiające flakony, a także najdroższa biżuteria Apart – tak w skrócie można opisać ten plebiscyt.