Jak powstaje

BIŻUTERIA

Jak powstaje

BIŻUTERIA Z KOLEKCJI APART


Apart posiada najbogatszą i najbardziej różnorodną ofertę biżuteryjnych propozycji w Polsce. Znajdziemy tu zarówno klasyczne wzory z diamentami, jak i modną biżuterię ze srebra. Dostępna jest także imponująca kolekcja ze złota. Duży wybór oferowanych produktów spełni oczekiwania naszych Klientów. Każde zamówienie jest starannie przygotowywane i dostarczane w ładnym opakowaniu.

Jak powstaje
Jak powstaje

BIŻUTERIA Z GRAWEREM
(NA PRODUKCIE LUB OPAKOWANIU)


Doskonałą formą na zindywidualizowanie produktu jest wykonanie grawerunku. Może to być logo firmy lub marki, tekst upamiętniający ważne wydarzenie lub rocznicę czy osobista dedykacja na biżuterii. Okolicznościowy napis na opakowaniu może jeszcze dobitniej podkreślić wyjątkowy charakter podarunku.

Jak powstaje
Jak powstaje

BIŻUTERIA NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE


Biżuteria projektowana na specjalne zamówienie Klienta pozwala w niezwykle elegancki sposób podkreślić wyjątkowość i prestiż firmy, marki, wydarzenia. Produkty tworzone są od podstaw w pracowniach Apart w oparciu o przedstawione przez Klienta oczekiwania i cele. Każdy projekt jest realizowany całkowicie indywidualnie, co gwarantuje stuprocentową oryginalność i unikatowość wzoru.

Jak powstaje

ZEGARKI

Jak powstaje

ZEGARKI Z KOLEKCJI APART


Zegarek potrafi wiele powiedzieć o osobie, która go nosi. Jest elementem uzupełniającym jej wizerunek. Również firma czy instytucja ofiarująca zegarek będzie postrzegana przez pryzmat tego dodatku. Imponujący katalog czasomierzy oferowanych w Apart pozwala dopasować odpowiedni model do tożsamości każdej marki.

Jak powstaje
Jak powstaje

ZEGARKI Z GRAWEREM
(NA PRODUKCIE LUB OPAKOWANIU)


Zegarek, oprócz swoistej wartości, może również zyskać dodatkowy walor w postaci dyskretnego grawerunku na tarczy, deklu, pasku lub opakowaniu. Podobnie jak w przypadku biżuterii, na zegarku można nanieść indywidualną dedykację, logo firmy lub produktu.

Jak powstaje
Jak powstaje

ZEGARKI NA SPECJALNE ZAMÓWIENIE


Apart współpracuje z wieloma uznanymi producentami zegarków na świecie. W przypadku potrzeby wykreowania i wyprodukowania dedykowanej i indywidualnej linii zegarków, z przyjemnością podejmiemy się wyzwania.

STATUETKI

Jak powstaje

Są okazje, które wymagają wyjątkowej oprawy. Rangę i prestiż takich wydarzeń z pewnością podniosą specjalne nagrody. Posiadamy ogromne doświadczenie w tworzeniu statuetek spełniających indywidualne potrzeby przedstawicieli świata biznesu, mediów, czy mody w Polsce. Nasze projekty uświetniły takie gale jak Róże Gali, Kobieta Roku Glamour, czy Harvard Business Review.

Jak powstaje

MEDALE

Jak powstaje

Wśród naszych Klientów jest wiele znanych i cenionych firm, dla których tworzyliśmy nagrody uznania w formie medali okolicznościowych. Także i w tym przypadku są to indywidualne projekty, które powstają we współpracy z Zamawiającym.

Jak powstaje

OPAKOWANIA I SZKATUŁKI

Jak powstaje

Oferta Apart obejmuje pełną gamę opakowań – od wzorów standardowych do najbardziej ekskluzywnych. Dostępne są one w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można je dopasować do zegarków i biżuterii, a także indywidualnych potrzeb Klienta. Atrakcyjne opakowanie dodaje upominkowi niepowtarzalnego uroku. Okolicznościowy grawerunek podkreśli wyjątkowy charakter podarunku. Polecamy też eleganckie, przenośne szkatułki do przechowywania biżuterii. Występują w kilku rozmiarach i kolorach.

Jak powstaje

BONY JUBILERSKIE

Jak powstaje

Pięknie zapakowane bony jubilerskie to w wielu przypadkach idealne rozwiązanie. Przykładem jest choćby potrzeba nagrodzenia w jednakowy sposób licznej, zróżnicowanej grupy osób. Te jedyne w swoim rodzaju upominki można w dużym stopniu personalizować – poprzez określenie ich nominału, a także opatrzenie logotypem lub okolicznościową dedykacją. Bony podlegają wymianie w salonach Apart na dowolne produkty z oferty.

KARTY UPOMINKOWE

Jak powstaje

Wielu firmom dajemy opcję zakupu nowoczesnych kart upominkowych o określonej przez Zamawiającego wartości. Do wyboru jest wiele wzorów szaty graficznej ze standardowej oferty APART. Na potrzeby danej marki wyprodukujemy także spersonalizowane karty upominkowe. Równolegle oferujemy możliwość sprzedaży wirtualnych bonów rabatowych i wartościowych dla firm do zrealizowania w e-sklepie apart.pl.