pokaz mody

Moda

Marka Apart zawsze podąża za modowymi trendami i jest obecna tam, gdzie dzieje się to, co w modzie najważniejsze. Zegarki, a przede wszystkim biżuteria z kolekcji Apart oraz Elixa i Artelioni - marek dostępnych w ofercie Apart, wielokrotnie były obecne na wybiegach podczas takich wydarzeń, jak Warsaw Fashion Street czy kolejnych edycji Klubu Starego Browaru w stolicy Wielkopolski. Regularnie wzory z kolekcji Apart pojawiają się na pokazach najlepszych polskich projektantów. Na przestrzeni wielu ostatnich lat dodatki biżuteryjne marki towarzyszyły pokazom kolekcji najbardziej utalentowanych i rozchwytywanych, tworzących różnorodną modę twórców, takich jak: Teresa Rosati, Mariusz Przybylski, Tomasz Ossoliński, Maciej Zień, Vasina, Lidia Kalita, Gosia Baczyńska, Łukasz Jemioł i Robert Kupisz.

Przygoda Apart z modą to także długa współpraca z twórcami tak cenionymi, jak Paprocki & Brzozowski oraz MMC. Za spektakularnym sukcesem pierwszej marki stoi znakomity duet Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, którzy przede wszystkim słyną z wykwintnych sukienek na specjalne okazje i to ich kreacje wybiera wiele gwiazd. Ubrania sygnowane przez duet wyróżnia kobiecość, wyrafinowanie oraz harmonijne połączenie romantyczności z drapieżnością.

MMC także tworzy kreatywny duet projektantów - Ilona Majer i Rafał Michalak. Ich koncepcje czerpią z mody streetwearowej, ale twórcy są znani ze swojego rozpoznawalnego, wyrazistego stylu, w którym dominują ekspresyjne kroje i dekonstrukcja. Kultowym projektem MMC stała się kurtka puchowa, oczywiście w charakterystycznym wydaniu projektantów. Prezentacji ich nowych kolekcji towarzyszy zwykle biżuteria z logo Elixa.