Moda

Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie dostrzegamy najwyraźniejsze przejawy idei piękna. Apart, prócz organizowania własnych pokazów, jest partnerem wielu prestiżowych imprez świata mediów, mody i biznesu. Nasza biżuteria dodaje blasku autorskim kreacjom uznanych projektantów mody (poniżej informacja o każdym z nich). Biżuteria Apart uświetnia swoim szlachetnym lśnieniem pokazy podczas Warsaw Fashion Street, a także konkursu młodych projektantów New Look Design.

Paprocki&Brzozowski

Najdoskonalszą ozdobą każdej sukni jest kobieta ubrana w piękną biżuterię. Pamiętają o tym Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski – duet znakomitych i awangardowych projektantów mody damskiej, którzy wzbogacają swoje kolekcje mody blaskiem biżuterii Apart. Na koncie mają wiele uznanych w świecie mody nagród, a od kilku lat z powodzeniem prezentują swoje kolekcje w niestandardowej scenografii i w ciekawych miejscach. Za każdym razem zaskakują – nie tylko strojami, dlatego ich pokazy budzą wielkie zainteresowanie, a rzesze wielbicieli walczą o zaproszenia. Kolekcje są nagradzane burzą oklasków.

Teresa Rosati

Prawdziwa dama polskiej mody, której kolekcje prezentują światowy poziom. Jej domeną są ubrania dla kobiet, przeznaczone na specjalne okazje – od sukni koktajlowych i wieczorowych, przez kreacje biznesowe, aż po stroje dopasowane krojem do protokołu dyplomatycznego. Niejednokrotnie Teresa Rosati reprezentowała Polskę na prestiżowych imprezach modowych, gdzie jej pokazy wzbudzały prawdziwy entuzjazm.

Tomasz Ossoliński

Niezwykle uzdolniony projektant, który pierwsze szlify zdobywał jeszcze jako dziecko. Świadomy swoich pragnień od najmłodszych lat, konsekwentnie rozwijał swój styl. Łączy w swych kreacjach szlachetne, naturalne materiały z bardzo charakterystycznym, wysublimowanym i eleganckim krojem. Efekty jego pracy budzą podziw i fascynują. Tomasz Ossoliński całkiem niedawno odkrył w sobie nową miłość – ekskluzywne zegarki, które wybiera w salonach Apart i pokazuje na wybiegu wraz ze swoimi kolekcjami.

Łukasz Jemioł

Utalentowany i aktywny projektant , ceniony przez wiele gwiazd, w tym samą Anję Rubik. Gruntownie wykształcony i z perfekcyjnym warsztatem, Łukasz Jemioł tworzy kreacje pozbawione zbędnych dodatków, ale z dopracowanymi szczegółami i detalami. Sięga po tkaniny najwyższej jakości – zarówno tradycyjne, jak i te nowoczesne. Styl Jemioła to kwintesencja niezobowiązującej elegancji i wysublimowanego indywidualizmu.

Robert Kupisz - QПШ

Oficjalnie jeden z najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce. Jako projektant mody zadebiutował w 2011 roku, mając za sobą spore doświadczenie w poszukiwaniu własnego stylu. Jego kolekcje uwodzą charakterem, spójnością, świeżością, uporządkowaniem w pozorach nieładu. Robert błyskawicznie zaskarbił sobie uznanie branży modowej oraz wymagających klientów, wśród których nie brakuje gwiazd i celebrytów.

Warsaw Fashion Street

Latem na warszawskim Nowym Świecie pojawia się bardzo długi wybieg, na którym swoje kolekcje prezentuje kilkudziesięciu młodych projektantów. To największe widowisko mody – Warsaw Fashion Street. Po trwających niemal cały dzień pokazach debiutantów, wieczorem organizowana jest uroczysta gala z udziałem gwiazd filmu i telewizji. Uświetnia ją również pokaz biżuterii Apart. Podczas WFS ogłaszany jest kolejny konkurs dla młodych projektantów, którego finał ma miejsce w grudniu podczas gali New Look Design. Organizatorem obydwu przedsięwzięć jest Dom Mody Forget-me-Not.